• SG-LATO

    Kod rabatowy na darmową dostawę od 199 zł

  • Orphica Touch Nail za 1 grosz

    Kup dowolny produkt Orphica i Orphica Touch, a Touch otrzymasz za grosz

Zestawy do pielęgnacji zębów

Codzienna pielęgnacja zębów oraz jamy ustnej to gwarancja pięknego uśmiechu, jak również zdrowych, czystych zębów. Podstawowymi akcesoriami, które muszą znaleźć się zatem na naszej półce w łazience są szczoteczka do mycia zębów oraz pasta do zębów, najlepiej miętowa. Mycie oraz płukanie ust powinno odbywać się zawsze przed pójściem spać, jak również po każdym posiłku, by usunąć wszelkie resztki posiłków, które powodują gromadzenie się bakterii wchodzących w reakcje z dziąsłami oraz szkliwem.

Produkty do pielęgnacji zębów mają na celu dokładne ich czyszczenie, jak również ochronę przed bakteriami i zanieczyszczeniami. Na rynku znajdziemy bogaty asortyment produktów do higieny jamy ustnej, dostępnych jako pojedyncze akcesoria, jak również w zestawach. Zestawy do pielęgnacji zębów zawierają przede wszystkim pasty do zębów oraz szczoteczki – manualne lub elektryczne, płyny do płukania jamy ustnej, jak również nici dentystyczne.

Zestawy do pielęgnacji zębów to produkty skierowane do osób, które pragną stosować całą serię kosmetyków podczas jednorazowego zabiegu pielęgnacji zębów. Dzięki praktycznym otwarciom, doskonałej jakości oraz świetnej skutecznośc oferowanych przez nas kosmetyków, zestawy te cieszą się niezmiennym zaufaniem wśród klientów.

Na naszej stronie znaleźć można zestawy do higieny jamy ustnej popularnych marek kosmetycznych, w tym przede wszystkim Oral-B, Whitewash, Eurcyl oraz Coco Glam, świetnie dopasowane do potrzeb każdego, kto po nie sięga – zarówno dorosłych, jak i dzieci.

Nie możemy znaleźć produktów spełniających kryteria.