• SG-LATO

    Kod rabatowy na darmową dostawę od 199 zł

  • Orphica Touch Nail za 1 grosz

    Kup dowolny produkt Orphica i Orphica Touch, a Touch otrzymasz za grosz

Żele budujące

Żele budujące to kosmetyki stanowiące swoisty szkielet całego manicure lub pedicure, charakteryzujące się niezwykłą wszechstronnością. Ich podstawowym zadaniem jest budowanie płytki paznokcia, jak również modelowanie paznokci, z możliwością ich kompleksowego wzmocnienia oraz przedłużenia. Żele przeznaczone są do paznokci żelowych na formie, jak również do tipsów lub utwardzania naturalnej płytki pod lakierem hybrydowym lub kolorowym lakierem żelowym.

W naszym bogatym asortymencie znaleźć można liczne żele budujące, które zagwarantują jeszcze lepszą kondycję naszych paznokci, chroniąc je przed łamaniem i kruchością. Świetnie sprawdzą się jako baza do dalszej stylizacji paznokci, w tym między innymi w postaci biżu, nailart, klasyczny french, żeli kolorowych lub termicznych. Żele budujące to świetne rozwiązanie dla osób, które pragną ukryć pewne defekty na płytce paznokcia. Wówczas dobrym rozwiązaniem jest dobór żelu budującego w różnych odcieniach naturalnego różu. Stosowane są również przez posiadaczki długich paznokci, jak również tych, które pragną przedłużać je na formie.

Żele budujące nakładane są z reguły w jednej lub dwóch warstwach, które utwardzane są następnie w specjalistycznych lampach UV, LED lub CCFL. Zanim je zastosujemy, paznokcie powinny być dokładnie oczyszczone, zmatowione pilnikiem, odtłuszczone, a na koniec pokryte primerem.

W naszym asortymencie znaleźć można profesjonalne żele budujące do paznokci, produkowane przez najpopularniejsze marki kosmetyczne.

Nie możemy znaleźć produktów spełniających kryteria.