• FREE300

    Kod na darmową dostawę od 300 zł

  • WYPRZEDAŻ DO -70%

    Nie przegap najlepszych cenowych okazji

Żele i płyny antybakteryjne do dezynfekcji rąk

Nie możemy znaleźć produktów spełniających kryteria.

Płyny i żele antybakteryjne to fantastyczny sposób na higienę w ekstremalnych, wyjątkowych sytuacjach, kiedy nie możemy skorzystać z mydła i ciepłej wody. Żel antybakteryjny sprawdza się rewelacyjnie podczas dłuższej podróży, po wyjściu ze sklepu, toalety publicznej czy komunikacji miejskiej oraz podczas wizyt w przychodni lub szpitalu. Nigdy nie widomo, czego dotykamy, czy na jakimś przedmiocie nie ma bakterii i wirusów zostawionych przez chorych ludzi.

Żele antybakteryjne to produkty powstałe zazwyczaj na bazie alkoholu etylowego. Charakteryzują się skutecznym działaniem bakteriobójczym. Zabijają większość znajdujących się na naszych dłoniach wirusów oraz odświeżają je. Częste stosowanie żelów antybakteryjnych znacznie ogranicza dostanie się do naszego organizmu niekorzystnych drobnoustrojów, które powodują przeziębienia, grypę oraz inne choroby. Stosowanie ich podczas choroby sprawia, że nasze bakterie nie rozprzestrzeniają się w zbyt szybkim tempie oraz chroni inne osoby przed zarażeniem.

Płyny oraz żele antybakteryjne są bardzo łatwe w użyciu. Wystarczy nabrać trochę produktu na dłonie i z ogromną dokładnością rozprowadzić go po powierzchni rąk oraz między placami. Zaletą żelów antybakteryjnych jest ich szybkie wchłanianie oraz brak lepkości dłoni. Środki nawilżające zawarte w tych produktach świetnie nawadniają ręce, dzięki czemu nie występuje uczucie suchości. Żele antybakteryjne najczęściej dostępne są w małych, wygodnych pojemniczkach, z pompką lub bez, dzięki czemu możemy mieć je przy sobie w każdej sytuacji.