• FREE149

    Kod na darmową dostawę od 149 zł

  • Orphica Touch Nail za 1 grosz

    Kup dowolny produkt Orphica i Orphica Touch, a Touch otrzymasz za grosz

Termoochrona do włosów

Produkty termoochronne do stylizacji włosów świetnie uzupełniają zestawy do pielęgnacji włosów, które stosowane są przez kobiety o różnych rodzajach włosów. Ich zadaniem jest dbałość o zachowanie naturalnie pięknego, zdrowego wyglądu włosów, jak również skuteczna ochrona przed szkodliwym wpływem stosowania akcesoriów do modelowania włosów, takich jak suszarki, prostownice oraz lokówki.

Kosmetyki termoochronne stanowią doskonałą barierę termiczną przed wysokimi temperaturami, za co odpowiedzialne są składniki do zadań specjalnych: silikony oraz ksyloza, czyli rodzaj cukru odpowiedzialny za tworzenie warstwy ochronnej na włosach. W kosmetykach tych znajdziemy również różnego rodzaju tłuszcze naturalne, które świetnie odżywiają nasze włosy. Składnikami silnie wysuszającymi strukturę włosa, których należy z pewnością unikać w produktach termoochronnych są: alkohole, Ethyl oraz Isopropyl Alcohol.

Kosmetyki przeznaczone do ochrony termicznej włosów dostępne są w różnych formach oraz różnych zastosowaniach. Wybierać możemy zatem spośród profesjonalnych produktów do prostowania włosów dostępnych w spray’u, jak również kremów, odżywek oraz masek do włosów, które wybierzemy podczas modelowania włosów na ciepło.

Kosmetyki termoochronne dostępne w naszym sklepie to produkty zawierające witaminy oraz minerały, które odpowiedzialne są za odżywianie i nawilżanie naszych włosów na całej ich długości. Dzięki nim nasze włosy są łatwiejsze w codziennym rozczesywaniu, miękkie, jedwabiście gładkie i niezwykle lśniące.

36 48 60 na stronę
1 produkt
36 48 60 na stronę
1 produkt