• SG-LATO

    Kod rabatowy na darmową dostawę od 199 zł

  • Orphica Touch Nail za 1 grosz

    Kup dowolny produkt Orphica i Orphica Touch, a Touch otrzymasz za grosz

Termoloki

Termoloki to nowoczesne urządzenie wykorzystywane do stylizacji włosów, dzięki któremu w prosty sposób uzyskamy fryzurę marzeń w postaci fali o odpowiednim kształcie i objętości. Termoloki to nowoczesna alternatywa dla zwykłych wałków znanych od lat, jak również popularnych lokówek, falownic, karbownic oraz hydroloków.

Termoloki to urządzenie w postaci wałków zasilanych elektrycznie, które możemy zacząć używać już po kilku minutach od podłączenia do prądu. Rozgrzane wałki nakładamy na suche włosy i pozostawiamy je przez maksymalnie kilkanaście minut, a następnie ściągamy i układamy loki w dowolny sposób. Termoloki możemy nabyć w komplecie, w którym znajdziemy określoną liczbę sztuk o zróżnicowanej średnicy, dzięki czemu są dopasowane do całej naszej głowy.

Termoloki to jeden z mniej inwazyjnych sposobów stylizacji włosów, dzięki któremu nie narazimy naszych włosów na zbytnie zniszczenie, łamanie, czy też wysuszanie. By włosy nie utraciły zdrowego wyglądu warto podczas korzystania z nich stosować także specjalistyczne kosmetyki do stylizacje, stanowiące dodatkową warstwę ochronną dla naszych włosów.

Kobiety, które stosują termoloki oczekują zróżnicowanych efektów – dla jednych będzie to stworzenie lekko pofalowanej i delikatnej fryzury, inne kobiety stawiają na puszystość i miękkość włosów, pozostałe natomiast pragną cieszyć się mocno pokręconymi lokami. Ten ostatni efekt możliwy jest dzięki stosowaniu zarówno termoloków szerokich, jak również tych wąskich i mniejszych.

Nie możemy znaleźć produktów spełniających kryteria.