• SG-SPRING

    Kod rabatowy na darmową dostawę od 149 zł

  • SG-10PLN

    Kod rabatowy 10 zł od 300 zł

Rozjaśniacze

Rozjaśniacze do włosów do kosmetyki przeznaczone do koloryzacji włosów, które coraz częściej stosowane są do użytku domowego. Ich niezaprzeczalnym atutem jest fakt, że pozwalają w szybki i prosty sposób rozjaśnić naturalny kolor włosów nawet o kilka tonów.

Profesjonalne rozjaśniacze do włosów sprzedawane są obecnie w różnej formie. Wybierać możemy spośród tych w formie kremu, płynu, a od pewnego czasu nawet w formie pudru. Każdy z kosmetyków wykazuje podobne działanie, jednak warto dokładnie zastanowić się nad wyborem tego idealnego dla nas produktu.

Rozjaśniacze do włosów bazują na naturalnych, bezpiecznych dla naszej skóry głowy składnikach, które skutecznie ingerują w strukturę włosa. W ich skład wchodzą przede wszystkim elementy odżywiające i nawilżające włosy, w tym proteiny zbożowe, wosk pszczeli, panthenol oraz olejek z baobabu, a także różnego rodzaju składniki zabezpieczające włosy przed przesuszeniem.

Rozjaśniacze do włosów pozwalają nam na stworzenie fryzury marzeń, jednak przed ich aplikacją warto dokładnie przeanalizować dołączoną do nich ulotkę i ściśle trzymać się instrukcji, by nie zaszkodzić swoim włosom. Zanim zastosujemy rozjaśniacz po raz pierwszy należy przeprowadzić próbę uczuleniową na niewielkiej części włosów, by mieć pewność, że produkt ten nie wywoła alergii na naszej skórze.

Po każdorazowym zabiegu rozjaśniania włosów należy zadbać o ich odpowiednie nawilżenie, odżywienie oraz ochronę przed czynnikami niekorzystnymi, by mieć pewność, że włosy odzyskają swój naturalny blask.

Nie możemy znaleźć produktów spełniających kryteria.