• FREE300

    Kod na darmową dostawę od 300 zł

  • WYPRZEDAŻ DO -70%

    Nie przegap najlepszych cenowych okazji

Rajstopy w sprayu

Nie możemy znaleźć produktów spełniających kryteria.

Rajstopy w spray’u to absolutny hit na rynku kosmetycznym, który zdobywa uznanie coraz większego grona kobiet stawiających na nowinki technologiczne. Ich zadaniem jest przede wszystkim zapewnienie perfekcyjnego, a zarazem naturalnego wyglądu nóg, jak również skuteczne maskowanie niedoskonałości – siniaków, pajączków lub nierównej opalenizny.

Rajstopy w spray’u odpowiadają za ujednolicenie koloru nóg, jak również wyrównanie ich powierzchni, z efektem zbliżonym do stosowania pudru lub podkładu na twarzy. Efekt nałożenia rajstop w spray’u na nogi wygląda bardzo podobnie do założenia klasycznych rajstop, jednak aplikacja jest w tym przypadku zupełnie inna.

Na rynku znajdziemy coraz więcej rajstop w spray’u, zróżnicowanych przede wszystkim ze względu na warianty kolorystyczne, dopasowane do naszej karnacji. Wybierać możemy zatem spośród kosmetyków dla osób o jasnej karnacji, jak również tych o karnacji ciemnej i oliwkowej.

Rajstopy w spray’u to kosmetyki, które nakładamy na dłoń, a następnie dokładnie i równomiernie rozsmarowujemy na całej powierzchni nóg. Efekty widoczne są już po kilku minutach, gdy spray zdąży dokładnie wyschnąć. Niezaprzeczalnym atutem spray’u jest fakt, iż nie brudzi ubrań, jest łatwy w aplikacji, nie naraża nas na oddziaływanie promieniowania UV, a także nie zsuwa się z nóg, co dzieje się w przypadku tradycyjnych rajstop.

Przed aplikacją spray’u do stóp warto wykonać dokładny peeling nóg, jak również depilację, by uzyskane efekty były jeszcze piękniejsze i wzbudzały jeszcze większy zachwyt.