• SG-LATO

    Kod rabatowy na darmową dostawę od 199 zł

  • Orphica Touch Nail za 1 grosz

    Kup dowolny produkt Orphica i Orphica Touch, a Touch otrzymasz za grosz

Prostownice

Prostownice do włosów to bezsprzecznie prawdziwy hit w branży fryzjerskiej, stosowany zarówno do użytku domowego, jak również w profesjonalnych salonach fryzjerskich. Zadaniem prostownicy jest perfekcyjne wygładzenie i wyprostowanie włosów, dbając przy tym o ich odpowiednie odżywienie i nawilżenie.

Prostownice do włosów oparte są o różne powłoki powlekające ramiona sprzętu. Wyróżnić możemy prostownice z powłoką ceramiczną, ceramiczną z domieszką pary, diamentową oraz tą z dodatkiem turmalinów. Najpopularniejszym rodzajem prostownic są te z płytkami ceramicznymi, pozwalającymi na równomierny rozkład temperatury na całej powierzchni płytki. Domieszka keratyny w powłoce gwarantuje skuteczne odżywienie włosów oraz ich odbudowę, co jest ważne podczas codziennego stosowania prostownicy. Powłoka diamentowa gwarantuje niezwykłą odporność na zarysowania, natomiast turmaliny to minerały, które domykają łuski włosów i dodają im niezwykłego blasku.

Prostownice do włosów dobierane są także ze względu na długość włosów. Osobom z włosami krótkimi proponuje się wąskie i krótkie ramiona prostownicy, natomiast tym z włosami długimi dedykowane są prostownice z szeroką i długą płytką.

Kolejnym parametrem jest możliwość regulacji temperatury prostownicy – niska dla osób z włosami cienkimi i słabymi, natomiast wysoka dla tych z włosami mocnymi i grubymi.

W naszej ofercie znaleźć można prostownice o różnej wielkości, kształcie i konstrukcji, pozwalające na stworzenie fryzury idealnie wygładzonej i zarazem naturalnej.

Nie możemy znaleźć produktów spełniających kryteria.