• SG-LATO

    Kod rabatowy na darmową dostawę od 199 zł

  • Orphica Touch Nail za 1 grosz

    Kup dowolny produkt Orphica i Orphica Touch, a Touch otrzymasz za grosz

Płukanki

Płukanki do koloryzacji włosów to jeden z ulubionych kosmetyków tych osób, które oczekują natychmiastowego efektu zmiany naturalnego odcienia włosów bez ingerencji w strukturę włosa. Płukanki są wybierane przede wszystkim w okresie letnim, kiedy pozwalamy sobie na odrobinę szaleństwa w naszym wyglądzie i pragniemy zaskoczyć wszystkich oryginalnym, niecodziennym kolorem włosów.

Obecnie na rynku znajdziemy bogaty asortyment płukanek do włosów, które w bezpieczny i tani sposób nadadzą włosom zupełnie nowy, odświeżony wygląd. Płukanki sprawdzają się także w przypadku osób borykających się z różnego rodzaju alergiami skórnymi, jak również dla kobiet w ciąży, które wolą zrezygnować z tradycyjnej koloryzacji włosów.

Płukanki do włosów to kosmetyki stosowane jako alternatywa dla popularnej farby do włosów, która wnika w głąb struktury włosa, powodując jej niszczenie, a dodatkowo jest o wiele droższa. Płukanki to produkty ogólnodostępne, które bez problemu znajdziemy w każdej drogerii – zarówno tej stacjonarnej, jak również internetowej.

Minusem wyboru płukanki do włosów zamiast klasycznej farby jest z pewnością krótkotrwały efekt, który utrzymuje się na włosach przez zaledwie kilka myć głowy. W naszym asortymencie znajdziemy różnego rodzaju płukanki do koloryzacji włosów, bazujące na naturalnych składnikach i pozwalające na stworzenie fryzury w jasnych odcieniach blondu, ciemnych kasztanach i brązach, jak również w oryginalnych kolorach – różu, zieleni, błękitach lub fioletach.

Nie możemy znaleźć produktów spełniających kryteria.