• FREE149

    Kod na darmową dostawę od 149 zł

  • Orphica Touch Nail za 1 grosz

    Kup dowolny produkt Orphica i Orphica Touch, a Touch otrzymasz za grosz

Perfumy outlet

36 48 60 na stronę
z 9 produktów
36 48 60 na stronę
z 9 produktów

Outlet perfum i kosmetyków to kategoria, w której znajdziemy produkty w bardzo niskich, atrakcyjnych cenach. Nasza perfumeria internetowa Perfumesco.pl dąży do maksymalnego zadowolenia klientów z oferowanych przez nas przedmiotów, dlatego też wszystkie kosmetyki i perfumy, które tu można znaleźć to produkty o doskonałej jakości, wydajności i precyzji wykonania.

Produkty outletowe obejmują przede wszystkim kompozycje zapachowe oraz kosmetyki, które uległy jakimkolwiek uszkodzeniom podczas transportu. W większości przypadków uszkodzenia te dotyczą pudełka, dlatego też ich oryginalna cena znacząco spada. Niejednokrotnie zdarza się, że cena ta jest znacznie niższa niż w przypadku zakupu testera perfum lub produktu alternatywnego dostępnego w drogerii stacjonarnej.

Perfumy oraz kosmetyki dostępne w naszym outlecie to produkty, które nabyć można w ograniczonej ilości, najczęściej w 1-3 sztuk. Co więcej, przedmioty te sprzedawane są w oryginalnym pudełku oraz flakoniku, dzięki czemu do złudzenia przypominają oryginalne sztuki.

Wśród outletowych perfum znaleźć można klasyczne esencje perfum, wody perfumowane, toaletowe oraz kolońskie, jak również zestawy perfum. Kosmetyki z kategorii „Outlet” to produkty do pielęgnacji twarzy, włosów, dłoni oraz stóp. Wspaniale odżywiają i pielęgnują nasze ciała, dbają o walory higieniczne i użytkowe. Produkty przeznaczone są dla kobiet i mężczyzn, którzy cenią sobie najwyższą jakość wybieranych kosmetyków i perfum, w atrakcyjnej, niskiej cenie.