• SGDDH2K

  Darmowa dostawa od 199 zł

 • SGRK10TR3

  rabat 10 zł od 300 zł

Outlet

Outlet perfum i kosmetyków to kategoria, w której znajdziemy produkty w bardzo niskich, atrakcyjnych cenach. Nasza perfumeria internetowa Perfumesco.pl dąży do maksymalnego zadowolenia klientów z oferowanych przez nas przedmiotów, dlatego też wszystkie kosmetyki i perfumy, które tu można znaleźć to produkty o doskonałej jakości, wydajności i precyzji wykonania.

Produkty outletowe obejmują przede wszystkim kompozycje zapachowe oraz kosmetyki, które uległy jakimkolwiek uszkodzeniom podczas transportu. W większości przypadków uszkodzenia te dotyczą pudełka, dlatego też ich oryginalna cena znacząco spada. Niejednokrotnie zdarza się, że cena ta jest znacznie niższa niż w przypadku zakupu testera perfum lub produktu alternatywnego dostępnego w drogerii stacjonarnej.

Perfumy oraz kosmetyki dostępne w naszym outlecie to produkty, które nabyć można w ograniczonej ilości, najczęściej w 1-3 sztuk. Co więcej, przedmioty te sprzedawane są w oryginalnym pudełku oraz flakoniku, dzięki czemu do złudzenia przypominają oryginalne sztuki.

Wśród outletowych perfum znaleźć można klasyczne esencje perfum, wody perfumowane, toaletowe oraz kolońskie, jak również zestawy perfum. Kosmetyki z kategorii „Outlet” to produkty do pielęgnacji twarzy, włosów, dłoni oraz stóp. Wspaniale odżywiają i pielęgnują nasze ciała, dbają o walory higieniczne i użytkowe. Produkty przeznaczone są dla kobiet i mężczyzn, którzy cenią sobie najwyższą jakość wybieranych kosmetyków i perfum, w atrakcyjnej, niskiej cenie.

36 48 60 na stronę
z 21 produktów
 1. Donna Karan (DKNY) My NY woda perfumowana dla kobiet
  Donna Karan (DKNY) My NY woda perfumowana dla kobiet Donna Karan (DKNY)
  Od 89,33 zł
  Dostępne warianty
36 48 60 na stronę
z 21 produktów