Perfumerie stacjonarne w Warszawie

Szanowni Państwo, z radością informujemy że perfumeria w CH Wola Park jest czynna od 3.06.2020, natomiast perfumeria w Proximo pozostaje niestety nieczynna do odwołania.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów, uruchomiliśmy w Warszawie dwie perfumerie stacjonarne, do których serdecznie zapraszamy:

Chcemy, aby nasi Klienci mogli osobiście doświadczyć przyjemności zakupów nie tylko online, ale również osobiście, w naszych perfumeriach.
W ofercie naszych sklepów stacjonarnych znajdują się perfumy i kosmetyki światowych marek, jak również niszowych oraz polskich producentów. U nas kupisz perfumy i kosmetyki w rewelacyjnych cenach często do 60% taniej niż w konkurencyjnych sklepach sieciowych. Wizyta w naszej perfumerii to bardzo dobre rozwiązanie dla osób pragnących zapoznać się z produktem przed jego zakupem jak również idealna okazja do nabycia perfum lub kosmetyków przeznaczonych na prezent. Nasz przeszkolony personel pomoże w wyborze odpowiedniego produktu. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
W perfumeriach umożliwiamy odbiór osobisty zamówień złożonych w sklepie internetowym. Prosimy o zgłaszanie się po odbiór zamówień złożonych on-line tylko i wyłącznie po otrzymaniu potwierdzenia e-mailowego / sms.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług i liczymy na to, że będą Państwo mile zaskoczeni!