• SG-LATO

    Kod rabatowy na darmową dostawę od 199 zł

  • Orphica Touch Nail za 1 grosz

    Kup dowolny produkt Orphica i Orphica Touch, a Touch otrzymasz za grosz

Na odrosty/odsiwianie

Kosmetyki do koloryzacji odrostów oraz siwych włosów to niezbędne produkty dla tych osób, które regularnie farbują włosy i pragną ukryć ich niedoskonałości. Produkty do koloryzacji odrostów skierowane są do wszystkich osób, u których coraz bardziej widoczna staje się różnica pomiędzy naturalnym odcieniem włosów a tym, który jest efektem zastosowanej farby. Produkty to odsiwiania to natomiast tajemny sposób na odmłodzenie dla kobiet i mężczyzn, na których głowie pojawiają się pierwsze siwe włosy.

Zabieg farbowania odrostów powinien być stosowany raz na 3-5 tygodni, w zależności od tempa wzrostu włosów oraz różnicy w odcieniach na włosach. Kosmetyki stosowane w tym celu stosowane są jedynie na odrostach, bez nachodzenia na farbowane partie włosów. Wybierane są tu przede wszystkim farby do włosów stosowane uprzednio, a całościowy efekt podkreślany jest szamponem do koloryzacji włosów, ujednolicający uzyskany efekt.

Odsiwiacze włosów to natomiast kosmetyki pozwalające na przywrócenie naturalnego koloru włosów poprzez odbudowę pigmentu włosa. W palecie kolorystycznej znajdziemy jednak tylko kilka kolorów, jednak z pewnością odpowiednio dopasowanych do naszych potrzeb. Odsiwiacze dostępne w naszym sklepie mogą być stosowane w warunkach domowych, oferując naturalny wygląd, doskonałe samopoczucie oraz pełną ochronę włosów, nie narażając ich tym samym na zniszczenia i uszkodzenia.

Odsiwiacze i produkty do koloryzacji odrostów dostępne są w różnych formach, wariantach kolorystycznych oraz cenie.

36 48 60 na stronę
z 4 produktów
36 48 60 na stronę
z 4 produktów