• SG-SPRING

    Kod rabatowy na darmową dostawę od 149 zł

  • SG-10PLN

    Kod rabatowy 10 zł od 300 zł

Na odrosty/odsiwianie

Kosmetyki do koloryzacji odrostów oraz siwych włosów to niezbędne produkty dla tych osób, które regularnie farbują włosy i pragną ukryć ich niedoskonałości. Produkty do koloryzacji odrostów skierowane są do wszystkich osób, u których coraz bardziej widoczna staje się różnica pomiędzy naturalnym odcieniem włosów a tym, który jest efektem zastosowanej farby. Produkty to odsiwiania to natomiast tajemny sposób na odmłodzenie dla kobiet i mężczyzn, na których głowie pojawiają się pierwsze siwe włosy.

Zabieg farbowania odrostów powinien być stosowany raz na 3-5 tygodni, w zależności od tempa wzrostu włosów oraz różnicy w odcieniach na włosach. Kosmetyki stosowane w tym celu stosowane są jedynie na odrostach, bez nachodzenia na farbowane partie włosów. Wybierane są tu przede wszystkim farby do włosów stosowane uprzednio, a całościowy efekt podkreślany jest szamponem do koloryzacji włosów, ujednolicający uzyskany efekt.

Odsiwiacze włosów to natomiast kosmetyki pozwalające na przywrócenie naturalnego koloru włosów poprzez odbudowę pigmentu włosa. W palecie kolorystycznej znajdziemy jednak tylko kilka kolorów, jednak z pewnością odpowiednio dopasowanych do naszych potrzeb. Odsiwiacze dostępne w naszym sklepie mogą być stosowane w warunkach domowych, oferując naturalny wygląd, doskonałe samopoczucie oraz pełną ochronę włosów, nie narażając ich tym samym na zniszczenia i uszkodzenia.

Odsiwiacze i produkty do koloryzacji odrostów dostępne są w różnych formach, wariantach kolorystycznych oraz cenie.

Nie możemy znaleźć produktów spełniających kryteria.