Perfumesco.pl

O nas

Pefumesco.pl to hurtownia perfum oraz perfumeria internetowa prowadzona przez profesjonalnie działającą firmę Perfumesco.pl sp. z o.o. sp. k. (dawniej Perfumesco sp. z o.o.) z Warszawy. Firma weszła na rynek perfum i kosmetyków pod koniec 2008 roku. Od tego czasu konsekwentnie zdobywamy zaufanie Klientów, którzy kontynuują współpracę z nami. Oferujemy wyłącznie najwyższej jakości, oryginalne produkty znanych marek. Obsługujemy zarówno klientów detalicznych jak i hurtowych (sklepy, hurtownie i inni pośrednicy zagranicą). W naszej ofercie znajdziesz produkty następujących projektantów:

Armani, Burberry, Calvin Klein, Christian Dior, Dolce & Gabbana, Dunhill, Escada, Givenchy, Gucci, Givenchy, Hugo Boss, Joop!, Kenzo, Lacoste, Lancome, Moschino, Paco Rabanne, Salvador Dali, Zegna i wiele innych...
Serdecznie zapraszamy do współpracy!

 

Nasza misja

Naszym głównym celem jest satysfakcja Klienta. Wszystkie transakcje przygotowywane są z dbałością o każdy szczegół. Dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia realizowane były ekspresowo, w oparciu o najwyższe standardy. Cechuje nas miła obsługa i prowadzenie pozytywnych relacji z klientem. Dbamy o utrzymanie szerokiej oferty i atrakcyjności cenowej produktów. Wychodząc naprzeciw rosnącym wymaganiom Klientów nieustannie udoskonalamy procesy zachodzące w przedsiębiorstwie. Zatrudniamy wyłącznie ludzi ambitnych, którzy profesjonalnie podchodzą do powierzonych im zadań i z pełnym zaangażowaniem oddają się pracy. Dzięki staranności, konsekwencji i wytrwałości w działaniu, jesteśmy w stanie zredukować czas realizacji zamówień przy jednoczesnym wzroście liczby Klientów. Nie zapominamy przy tym o zachowaniu wysokiej jakości obsługi.

Zawierając transakcję z Perfumesco.pl masz gwarancję, że trafiłeś do profesjonalnej firmy, a Twoje zamówienie zostanie wykonane szybko i sprawnie. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

 

Odbiory osobiste

Odbiory osobiste realizowane są przez nasze sklepy stacjonarne mieszczące się w Warszawie: Zapraszamy do zapoznania się z informacjami o sklepach stacjonarnych.
X
Logowanie

Nie masz konta? .

Zapomniałe(a)ś hasła? Zresetuj je.