• FREE149

    Kod na darmową dostawę od 149 zł

  • Orphica Touch Nail za 1 grosz

    Kup dowolny produkt Orphica i Orphica Touch, a Touch otrzymasz za grosz

Naturalny rozświetlacz do twarzy

Rozświetlacz do twarzy to kosmetyk, który często jest przez kobiety niedoceniany, pomimo że potrafi w spektakularny sposób odmienić wygląd naszej twarzy. Rozświetlacz świetnie dopełnia makijaż – zarówno ten codzienny, jak również wieczorowy – oferując zróżnicowany, a zarazem w pełni naturalny efekt.

Rozświetlacze naturalne produkowane są na bazie naturalnych składników, które są bezpieczne dla naszej skóry (również tej ze skłonnością do podrażnień), a także wykazują doskonałe właściwości ochronne, odżywcze oraz pielęgnacyjne. Kosmetyki te wyposażono w filtry UV, które rewelacyjnie sprawdzają się latem, kiedy pragniemy uzyskać piękny efekt rozświetlenia twarzy podczas wakacyjnego wyjazdu.

W naszej ofercie naturalnych rozświetlaczy do twarzy można znaleźć kosmetyki wykorzystujące minerały naturalne odbijające światło, co subtelnie rozświetla twarz, rozświetlacze w kamieniu, w postaci sypkiego pudru, w aksamitnie kremowej formule lub jako niewielki sztyft, który z powodzeniem zmieści się w każdej kobiecej torebce.

36 48 60 na stronę
1 produkt
36 48 60 na stronę
1 produkt