• FREE149

    Kod na darmową dostawę od 149 zł

  • Orphica Touch Nail za 1 grosz

    Kup dowolny produkt Orphica i Orphica Touch, a Touch otrzymasz za grosz

Naturalny róż do twarzy

Róż do policzków to kosmetyk, który doskonale podkreśla promienny, świeży wygląd twarzy każdej kobiety, pięknie ją tym samym modelując i podkreślając kości policzkowe. Subtelna aplikacja produktu na policzkach sprawia, że rysy twarzy stają się niezwykle naturalne i delikatne, co rewelacyjnie sprawdza się przede wszystkim w codziennych makijażach.

Naturalne róże do twarzy to produkty projektowane na bazie minerałów w postaci składników skorupy ziemskiej, które znaleźć możemy przede wszystkim w skałach. Na rynku znajdziemy szeroką ofertę naturalnych różów do twarzy, które różnią się przede wszystkim kolorem i kształtem, jak również właściwościami, które pozwolą na pełne dopasowanie ich do potrzeb naszej twarzy.

W naszym asortymencie znaleźć można róże do twarzy bazujące przede wszystkim na mice – składniku z gatunku krzemianów, dostępnym w różnych kolorach i zachwycającym naturalnym połyskiem. Róż na bazie miki produkowany jest w postaci delikatnych, drobno zmielonych drobinek, które nadają twarzy naturalny wygląd.

36 48 60 na stronę
z 4 produktów
36 48 60 na stronę
z 4 produktów