• FREE300

    Kod na darmową dostawę od 300 zł

  • WYPRZEDAŻ DO -70%

    Nie przegap najlepszych cenowych okazji

Naturalny róż do twarzy

Nie możemy znaleźć produktów spełniających kryteria.

Róż do policzków to kosmetyk, który doskonale podkreśla promienny, świeży wygląd twarzy każdej kobiety, pięknie ją tym samym modelując i podkreślając kości policzkowe. Subtelna aplikacja produktu na policzkach sprawia, że rysy twarzy stają się niezwykle naturalne i delikatne, co rewelacyjnie sprawdza się przede wszystkim w codziennych makijażach.

Naturalne róże do twarzy to produkty projektowane na bazie minerałów w postaci składników skorupy ziemskiej, które znaleźć możemy przede wszystkim w skałach. Na rynku znajdziemy szeroką ofertę naturalnych różów do twarzy, które różnią się przede wszystkim kolorem i kształtem, jak również właściwościami, które pozwolą na pełne dopasowanie ich do potrzeb naszej twarzy.

W naszym asortymencie znaleźć można róże do twarzy bazujące przede wszystkim na mice – składniku z gatunku krzemianów, dostępnym w różnych kolorach i zachwycającym naturalnym połyskiem. Róż na bazie miki produkowany jest w postaci delikatnych, drobno zmielonych drobinek, które nadają twarzy naturalny wygląd.