• FREE149

    Kod na darmową dostawę od 149 zł

  • Orphica Touch Nail za 1 grosz

    Kup dowolny produkt Orphica i Orphica Touch, a Touch otrzymasz za grosz

Naturalne kosmetyki do pielęgnacji stóp i dłoni

Kosmetyki do pielęgnacji dłoni i stóp to swego rodzaju afrodyzjaki, które zachęcają nas do tego, by w pełni się odprężyć i zrelaksować, zapewniając przy tym swemu ciału pielęgnację i odżywienie. Stopy i dłonie to miejsca newralgiczne, jeżeli chodzi przesuszanie się skóry, dlatego też należy pamiętać o tym, by stale ją nawilżać i dbać o to, by pozostawała w dobrej kondycji. Dłonie i stopy to także miejsca, które najczęściej ulegają nadmiernej potliwości, podrażnieniom oraz silnym zaczerwienieniu.

Zarówno skóra dłoni, jak również stóp potrzebuje codziennego nawilżenia i regularnej pielęgnacji, co jest szczególnie ważne w okresie zimowym lub letnim. Naturalne kosmetyki do pielęgnacji dłoni pozwalają na naturalną ochronę i natłuszczenie w okresie zimowym, jak również ochronę przed promieniowaniem UV w okresie letnim. Naturalne kremy do rąk, maski, peelingi, serum oraz olejki, które znaleźć można w naszym sklepie bazują na naturalnych wyciągach z ziół i ekstraktach z roślin, które łagodzą podrażnienia, nawilżają i odżywiają skórę dłoni.

Dbając o piękne i gładkie stopy warto sięgnąć po naturalne kosmetyki do pielęgnacji stop, wśród których znajdziemy przede wszystkim naturalne kremy bazujące na moczniku, maśle Shea oraz olejach roślinnych o właściwościach zmiękczających i nawilżających. Dodatkowo, w naszej ofercie naleźć można specjalne peelingi złuszczające bazujące na naturalnych składnikach, naturalne pumeksy oraz skarpetki złuszczające, które usuwają zrogowacenia na skórze pięt oraz usuwają twardy naskórek.

36 48 60 na stronę
z 50 produktów
Strona
36 48 60 na stronę
z 50 produktów
Strona