• FREE300

    Kod na darmową dostawę od 300 zł

  • WYPRZEDAŻ DO -70%

    Nie przegap najlepszych cenowych okazji

Naturalne korektory do twarzy

Nie możemy znaleźć produktów spełniających kryteria.

Naturalny korektor to ten kosmetyk, który sprawia, że twarz kobiety wydaje się być perfekcyjna – pozbawiona jakichkolwiek niedoskonałości cery i oznak zmęczenia. Jego zadaniem jest krycie popękanych naczynek na twarzy, cieni pod oczami, przebarwień, jak również wszelkich zmian trądzikowych, z którymi borykają się zarówno nastolatki, jak również dorosłe kobiety.

Naturalne korektory do twarzy produkowane są na bazie całkowicie naturalnych składników, w tym przede wszystkim minerałów naturalnych takich jak mika oraz glinki w różnych kolorach. Minerały te poddawane są specjalistycznym zabiegom – mieleniu, a następnie oczyszczaniu ze wszystkich zanieczyszczeń, by ostatecznie przybrać formę drobnego proszku.

Korektory do twarzy na oparte o składniki naturalne nie podrażniają skóry twarzy kobiety i nie zatykają porów, gwarantując przy tym właściwości odżywcze i pielęgnacyjne. W zależności od rodzaju cery i miejsca, w którym ma być zastosowany, wybierać można spośród korektorów w różnych kolorach: zielonym, żółtym, fioletowym, brzoskwiniowym oraz beżowym.