• FREE149

    Kod na darmową dostawę od 149 zł

  • Orphica Touch Nail za 1 grosz

    Kup dowolny produkt Orphica i Orphica Touch, a Touch otrzymasz za grosz

Naturalne brązery do twarzy

36 48 60 na stronę
z 3 produktów
36 48 60 na stronę
z 3 produktów

Dobrze dobrany bronzer do twarzy stanie się kobiecym sprzymierzeńcem i znakomitym patentem na to, by zachować promienny, naturalny wygląd twarzy z lekko matowym wykończeniem. Bronzer do twarzy jest jednym z kosmetyków do konturowania twarzy, które sprawiają, że kobieca twarz nabiera zupełnie nowego, promiennego wyglądu.

Bronzery naturalne to kosmetyki w 100% naturalne, wykorzystujące liczne pigmenty mineralne, które za pomocą specjalnego pędzla rozprowadzimy na skórze twarzy, ze szczególnym uwzględnieniem kości policzkowych, które pragniemy odpowiednio uwydatnić i wymodelować. Za sprawą zastosowania naturalnych, ekologicznych składników, naturalne bronzery do twarzy pełnią jeszcze jedną funkcję – pielęgnują skórę twarzy, a także chronią ją przed różnymi czynnikami zewnętrznymi.

Wszystkie bronzery naturalne dostępne w naszym sklepie wykazują właściwości hipoalergiczne, nie podrażniają skóry, a także nie powodują nieprzyjemnego uczucia ściągnięcia naskórka. Zastosowano w nich także międzynarodowe certyfikaty ekologiczne.