• FREE149

    Kod na darmową dostawę od 149 zł

  • Orphica Touch Nail za 1 grosz

    Kup dowolny produkt Orphica i Orphica Touch, a Touch otrzymasz za grosz

Naturalne olejki do włosów

Stosowanie naturalnych olejków to metoda pielęgnacji ciała stosowana od wieków. Obecnie, naturalne olejki do włosów to kosmetyki cieszące się coraz większą popularnością wśród osób dbających o kompleksową pielęgnację włosów – regenerację przesuszonych i zniszczonych końcówek, odżywienie włosów po zabiegach fryzjerskich, jak również dbałość o stałe nawilżenie i jedwabistą gładkość włosów.

Naturalne olejki do włosów to kosmetyki o silnym działaniu odżywczym, stosowane przede wszystkim przez te osoby, które borykają się z nadmierną łamliwością, zmatowieniem i przesuszaniem włosów, co jest efektem zbyt intensywnej ekspozycji na słońce lub częstym wykonywaniem różnego rodzaju zabiegów fryzjerskich. Jest to także doskonały wybór dla osób zmagających się z przedwczesnym siwieniem i wypadaniem włosów. Dobór odpowiedniego olejku sprawia, że włosy odzyskują odpowiedni poziom nawilżenia, stają się mocniejsze i bardziej elastyczne, a struktura włosa powraca do właściwej kondycji.

Naturalne olejki do włosów powstają w procesie pierwszego tłoczenia na zimno, a w ich składzie znajdziemy bogactwo różnego rodzaju witamin i antyoksydantów, wykazujących pozytywny wpływ na nasze włosy. Wśród najczęściej spotykanych rodzajów naturalnych olejków do włosów znajdziemy przede wszystkim olejki: arganowe, jojoba, migdałowe, z orzechów makadamia, z awokado, konopne i rycynowe. Kosmetyki te pozbawione są sztucznych składników, które często spotkać możemy w olejkach sprzedawanych w popularnych drogeriach.

36 48 60 na stronę
z 7 produktów
36 48 60 na stronę
z 7 produktów