• FREE149

    Kod na darmową dostawę od 149 zł

  • Orphica Touch Nail za 1 grosz

    Kup dowolny produkt Orphica i Orphica Touch, a Touch otrzymasz za grosz

Naturalne odżywki do włosów

Naturalnie piękne, błyszczące i zdrowe włosy to marzenie każdej kobiety, która pragnie nieustannie dbać o perfekcyjny wygląd. W poszukiwaniu idealnych kosmetyków do pielęgnacji włosów warto zwrócić uwagę na naturalne odżywki do włosów, które zrewolucjonizowały rynek kosmetyczny.

Podstawą pielęgnacji włosów jest odpowiednio dobrany szampon do włosów, który powinien współgrać z naszą odżywką do włosów. To właśnie ten kosmetyk sprawia, że nasze włosy, które ulegają ciągłemu zniszczeniu, matowieniu i łamliwości stają się mocne, jedwabiście gładkie i elastyczne.

Naturalne odżywki do włosów to produkty bazujące wyłącznie na naturalnych składnikach organicznych, w tym przede wszystkim naturalnych olejach i wyciągach z roślin i ziół, jak również naturalnych glinkach. Warto zauważyć, że w kosmetykach tych nie znajdziemy silikonów, parafin oraz olejów mineralnych, które są częstymi składnikami produktów dostępnych w popularnych drogeriach.

Głównym zadaniem naturalnych odżywek do włosów jest skuteczna regeneracja włosów, ich wygładzenie, a także ochrona przed nadmiernym ich obciążeniem. Dodatkowo, kosmetyki te zachwycają niezwykłymi właściwościami odżywczymi, nawilżającymi i leczniczymi.

Naturalne odżywki do włosów dostępne są w formie praktycznego spray lub w postaci płynnej, stosowanej na umyte, mokre włosy. Wybierane są bez względu na rodzaj włosów – zadbają zarówno o włosy suche i łamliwe, ze skłonnością do przetłuszczania, jak również te, które ulegają puszeniu i elektryzowaniu.

36 48 60 na stronę
z 18 produktów
36 48 60 na stronę
z 18 produktów