• FREE300

    Kod na darmową dostawę od 300 zł

  • WYPRZEDAŻ DO -70%

    Nie przegap najlepszych cenowych okazji

Naturalne mydła do ciała

Nie możemy znaleźć produktów spełniających kryteria.

Mydło to kosmetyk, który uważany jest za najstarszy kosmetyk na świecie, stosowany w codziennej higienie już od czasów starożytności. Jego zadaniem jest przede wszystkim usuwanie brudu i wszelkich zanieczyszczeń, jak również wirusów i bakterii. Ogólnodostępne mydła, pomimo swych walorów higienicznych, wysuszają jednak naszą skórę, wywołując niejednokrotnie nieprzyjemne podrażnienia.

Naturalne mydła to kosmetyki, które oprócz podstawowych funkcji myjących, pozwalają na kompleksowe nawilżenie i pielęgnację skóry ciała. W wielu przypadkach są to także kosmetyki wykazujące działanie lecznicze, stosowane przede wszystkim przez osoby zmagające się z atopowym zapaleniem skóry, przebarwieniami skóry lub cerą trądzikową.

Naturalne mydła produkowane są na bazie naturalnych ekstraktów z roślin, oferując przy tym wysokie stężenie naturalnych tłuszczów i właściwościach nawilżających, odżywiających, zmiękczających oraz wygładzających. W naszym sklepie znajdziecie Państwo przede wszystkim naturalne mydła marki Babuszka Agafia oraz YOPE.