• FREE149

    Kod na darmową dostawę od 149 zł

  • Orphica Touch Nail za 1 grosz

    Kup dowolny produkt Orphica i Orphica Touch, a Touch otrzymasz za grosz

Naturalne masło do ciała

W drodze do jak najlepszego nawilżenia i elastyczności naszego ciała warto zatrzymać się na moment i zastanowić nad kupnem odżywczego masła do ciała. Kosmetyk ten, podobnie jak kremowy balsam do ciała oraz jedwabisty olejek do ciała pozwala na dostarczenie naszej skórze tego, co jest jej potrzebne do zachowania jak najlepszej kondycji.

Masła do ciała w rewelacyjny sposób dbają o to, by stale odbudowywać warstwę lipidową naskórka. Wybierając odpowiedni kosmetyk dobrze, by był on stworzony na bazie naturalnych składników, które coraz częściej wypierają te sztuczne i szkodliwe dla naszej skóry. Naturalne masła do ciała bazują w głównej mierze na maśle shea, maśle kakaowym, naturalnych olejach roślinnych oraz wyciągach z roślin, które oferują nam niezwykłą gładką i miękkość skóry, zachwycając przy tym przyjemnym zapachem.

Naturalne masła do ciała w rewelacyjny sposób natłuszczają naszą skórę, dzięki czemu z powodzeniem zastąpią klasyczne olejki do masażu ciała. Jeżeli zadbamy o regularną aplikację naturalnego masła do ciała na naszej skórze, to możemy mieć pewność, że stan naszej skórze ulegnie diametralnej zmianie, a dodatkowo będziemy mogli szybko i sprawnie pozbyć się rozstępów i cellulitu, które niechlubnie zdobią nasze ciało.

Naturalne masła do ciała są dostosowane do potrzeb każdego rodzaju skóry, nie wywołując podrażnień i jakichkolwiek alergii. Kosmetyki te wykazują także działanie aromaterapeutyczne, dzięki czemu pozwalają na przyjemny relaks i wypoczynek wieczorową porą.

36 48 60 na stronę
z 31 produktów
36 48 60 na stronę
z 31 produktów