• FREE300

    Kod na darmową dostawę od 300 zł

  • WYPRZEDAŻ DO -70%

    Nie przegap najlepszych cenowych okazji

Naturalne kosmetyki do pielęgnacji ciała

Nie możemy znaleźć produktów spełniających kryteria.

Naturalne kosmetyki do pielęgnacji ciała to prawdziwa uczta dla naszej skóry, pozwalająca na pełne jej odżywienie, pielęgnację i uelastycznienie. Produkty te bazują na w pełni naturalnych składnikach, w dużej mierze pozbawionych sztucznych aromatów, barwników, parafiny oraz parabenów. W ich składzie znajdziemy jedynie delikatne dla skóry konserwanty, które dopuszczone są do produkcji kosmetyków naturalnych.

Naturalna pielęgnacja ciała bazuje przede wszystkim na preparatach wykorzystujących ekstrakty roślinne, których nie testowano wcześniej na zwierzętach. Są to certyfikowane kosmetyki, których dobroczynny wpływ zauważalny jest w każdym rodzaju skóry – suchej i podrażnionej, wrażliwej, skłonnej do alergii skórnych, jak również normalnej.

W naszej ofercie naturalnych kosmetyków do pielęgnacji ciała znaleźć można przede wszystkim delikatne dla skóry, ekologiczne balsamy, masła i peelingi do ciała, żele pod prysznic, mydła, dezodoranty oraz kosmetyki do kompleksowej pielęgnacji stóp oraz dłoni.