Perfumy unisex, damskie i męskie ZARKOPERFUME

36 48 60 na stronę
z 7 produktów
36 48 60 na stronę
z 7 produktów

Zarkoperfume to stosunkowo nowa marka perfum, której początek sięga 2013 roku. Firma od samego początku stawia na oryginalność. Tak wyjątkowe zapachy zadowolą nawet najbardziej wymagającego Klienta, który poszukuje propozycji innych niż wszystkie. Perfumy Zarkoperfume są niszowe, zdecydowane i wyróżniające się.

Ich twórca, Zarko Ahlmann Pavlov od zawsze fascynował się łączeniem molekuł z klasycznymi francuskimi perfumami. Pragnął on stworzyć wyjątkowe perfumy nawiązujące do Skandynawii, które oddawałyby nordycki styl życia. Po wielu eksperymentach cel ten udało się jemu zrealizować- opracował on niszowe zapachy dla kobiet i mężczyzn. Kompozycje w pełni oddają klimat Skandynawii, jego surowy i zdecydowany charakter. Warto dodać, że Zarko Ahlmann Pavlov ma polskie korzenie i jest jedynym duńskim perfumiarzem. Tworzenie perfum porównuje on do malowania na płótnie lub komponowania muzyki. Każda kolejna propozycja Zarkoperfume jest wyjątkowa, niepowtarzalna i tworzona z pasji do perfum.

W ofercie sklepu internetowego Perfumesco znajdziesz perfumy Zarkoperfume. Sięgając po takie zapachy, zafundujesz swoim zmysłom prawdziwą ucztę. Poszczególne kompozycje są wielowymiarowe i idealnie podkreślą Twoją osobowość i indywidualność. Wyróżniają się niesamowitą trwałością i łączeniem w sobie pozornie sprzecznych pierwiastków, takich jak niewinność i zmysłowość. Tak wyjątkowe perfumy są dedykowane osobom lubiącym się wyróżniać i poszukującym niebanalnych zapachów.