Yankee Candle

Nie możemy znaleźć produktów spełniających kryteria.

Historia marki Yankee Candle sięga aż 1969 roku i jest historią pewnego młodzieńca. Mike Kittredge właśnie tego roku postanowił podarować swojej mamie z okazji Świąt Bożego narodzenia świecę. Ponieważ nie należał do zamożnej rodziny postanowił zrobić ją sam. Efekt jego pracy zachwycił nie tylko rodzinę, ale i sąsiadkę, która była jego pierwszą klientką.

Ideą marki jest promowanie pięknych zapachów, które mają pozytywnie wpływać na ludzkie emocje. Yankee Candle to pionierzy w branży świec i wosków zapachowych, zresztą nie bez powodu.

Oferowane przez markę produkty reprezentują doskonałą jakość, niesamowity wybór i trwały zapach. Świece oraz woski mają najwyższe stężenie olejków aromatycznych, zapewniając w domu doskonały aromat przez wiele godzin. Asortyment z roku na rok się zwiększa, przez co marka gromadzi wierne grono stałych, zadowolonych użytkowników. W portfolio marki można odnaleźć zapachy owocowe, orientalne, świeże, kwiatowe, mocne i delikatne. Często pojawiają się edycje tematyczne, okolicznościowe i kolekcjonerskie.

Yankee Candle sprosta wymaganiom nawet najbardziej wymagających osób, które uwielbiają otaczać się pięknymi zapachami.