WoodWick

Nie możemy znaleźć produktów spełniających kryteria.

Historia marki WoodWick rozpoczęła się w 1985 roku w starej fabryce nieopodal Minneapolis, która następnie została przekształcona w ekskluzywne centrum handlowe. WoodWick to nie marka, która powstała wyłącznie jako sposób na biznes i zarabianie pieniędzy. To coś znacznie więcej. Firma ta została założona z miłości do pięknych rzeczy, z pasji tworzenia i chęci dawania ludziom produktów nieprzeciętnej jakości. Kulminacją tego wszystkiego są właśnie świece zapachowe z prawdziwego zdarzenia, o których pamięta się jeszcze długo po tym, jak ostatni płomień zgaśnie.

Aromatyczne świece WoodWick to niezwykle charakterystyczne produkty, które kuszą swoimi nietuzinkowymi, niezwykle luksusowymi aromatami oraz designerskimi opakowaniami. Wyjątkowe mieszanki aromatyczne pozwalają zmysłom odpocząć i zrelaksować się. Przywodzą one na myśl morze, urlop, lato i wakacje. Marka WoodWick podczas tworzenia swoich świec wykorzystuje mieszanki naturalnego wosku, jednak tym, co najbardziej przykuwa uwagę, są charakterystyczne pokrywki, zachwycające kształty oraz nietuzinkowe drewniane knoty.

Świece WoodWick to luksusowe gadżety do domu, które doskonale sprawdzają się również jako prezent. Nieszablonowy drewniany knot jest gwarancją fantastycznych dźwięków, przypominających trzaskanie drewna w kominku, natomiast linie zapachowe napełniają przestrzeń autentycznym, niezwykle wyrazistym zapachem. Marka WoodWick niezaprzeczalnie rozpieszcza zmysły swoich fanów oraz nowych klientów, starannie dba o zastosowane surowce oraz o perfekcyjny design. Dzięki temu konsumenci dostają produkt, któremu już nigdy się nie oprą.

W naszej drogerii internetowej znajdziesz swoje ulubione świece marki WoodWick. Oferujemy świece o przepięknych zapachach, np.: jaśminowym, karmelowym i wielu innych. Dysponujemy świecami o zróżnicowanej gramaturze – od 85 do 609 g. Oferowane przez nas świece WoodWick występują w dwóch różniących się od siebie opakowaniach – jednym z nich jest elipsa, drugim zaś wysokie szkło z wklęsłym środkiem.