Sunone

36 48 60 na stronę
z 77 produktów
Strona
36 48 60 na stronę
z 77 produktów
Strona

Sunone to bardzo młoda polska marka, która zajmuje się tworzeniem rewelacyjnych lamp UV/LED wykorzystywanych głównie do wykonywania manicure hybrydowego. Najnowsza technologia oraz fantastyczny, wyjątkowy, nieszablonowy design sprawiają, że produkty marki Sunone są niepowtarzalne, a dodatkowo gwarantują pracę na najwyższym poziomie. Zastosowana w lampach technologia Dual LED pozwala na najszybsze utwardzanie, z jakim obecnie można się spotkać na rynku. Niezależnie od tego, jaki manicure chcemy zrobić, czy będzie to lakier żelowy, czy hybrydowy, lampy marki Sunone z pewnością nie mają sobie równych.

Produkty marki Sunone emitują białe światło, które nie męczy wzroku. Są wysoce energooszczędne, a ponadto posiadają różne natężenia światła, które można dostosować do swoich potrzeb. Lampy Sunone posiadają podwójny zakres fal 365nm i 405nm. Atutem lamp Sunone są ledowe żarówki, które nie wymagają wymiany w odróżnieniu od zwykłych żarówek CCFL. Tego rodzaju urządzenie może pracować nawet 50 tysięcy godzin. Firma dba o to, by oferowane przez nią produkty były warte uwagi, a jednocześnie były dostępne w korzystnej cenie. 24-miesięczna gwarancja producenta zapewnia konsumentowi pewność co do jakości.

Prócz lamp, marka Sunone oferuje swoim klientom doskonałej jakości lakiery hybrydowe w najróżniejszych kolorach, wśród których każda kobieta znajdzie odpowiednią barwę dla siebie. Szukając dobrej jakości preparatów do manicure również możesz skorzystać z oferty marki Sunone, która proponuje bazy pod lakier oraz topy, jakich nie posiada żadna marka.

W naszej drogerii internetowej znajdziesz rewelacyjne produkty marki Sunone – od lakierów hybrydowych, poprzez frezarki, lampy UV/LED, na kuferkach i akcesoriach kończąc. Dysponujemy wysokiej jakości preparatami niezbędnymi podczas wykonywania manicure czy urządzeniami, które pozwalają odpowiednio przygotować paznokcie pod nakładany lakier. Jeśli szukasz dobrych preparatów do manicure, które nie wpłyną negatywnie na stan Twoich paznokci, a przy tym nie będą kosztowały za dużo, marka Sunone to strzał w dziesiątkę!