Seboradin

Polska marka Seboradin, dzieło Zenona Soszyńskiego, od lat 70. XX zajmuje się produkcją innowacyjnych kosmetyków do pielęgnacji włosów. Produkty te przeznaczone są do codziennej pielęgnacji włosów przetłuszczających się, farbowanych, brunetek, szatynek i blondynek. Perfekcyjnie podkreślają głębię i tonację koloru, a ponadto dbają o każdy pojedynczy włos. Kosmetyki do pielęgnacji włosów Seboradin można podzielić na przeciwłupieżowe, nawilżające, regenerujące i nawilżające. Zaadresowane są do wszystkich, kobiet oraz mężczyzn.

Kosmetyki do pielęgnacji włosów Seboradin codziennie dbają o włosy i skórę głowy. Z wielką skutecznością zwalczają najczęstsze problemy ich dotyczące. Przeciwdziałają łysieniu, zmniejszają przetłuszczanie się, łagodzą swędzenie i podrażnienie. Produkty marki Seboradin powstają pod okiem najznamienitszych ekspertów, którzy analizują wszystkie dostępne przypadki i szukają dla nich rozwiązań.

Najnowocześniejsze szampony, balsamy, maski i ampułki marki Seboradin to produkty w pełni bezpieczne dla alergików i osób, które posiadają bardzo wrażliwą skórę głowy. Wszystkie kosmetyki posiadają niezwykle delikatną formułę, która powstała przy współpracy z ekspertami z dziedziny dermatologii. Kosmetyki do pielęgnacji włosów Seboradin spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających klientów! Chcesz cieszyć się fenomenalną objętością włosów, pełnym kolorem, blaskiem i bezproblemową skórą głowy? Wypróbuj kosmetyki do pielęgnacji włosów Seboradin jak najszybciej!

36 48 60 na stronę
z 2 produktów
36 48 60 na stronę
z 2 produktów