Ekologiczna żywność Rapunzel | Perfumesco

Nie możemy znaleźć produktów spełniających kryteria.

Rapunzel to jeden z wiodących producentów żywności ekologicznej w Europie. Produkty tej firmy są znane i doceniane od wielu lat. Historia marki sięga jeszcze 1974 roku, kiedy to na małej farmie w Bawarii Joseph Wilhelm i Jennifer Vermeulen założyli swój pierwszy sklep. Od samego początku sprzedawali zdrową żywność, która opiera się na sprawdzonym składzie. W szybkim czasie popularność ich produktów przebiła najśmielsze oczekiwania założycieli. Idąc z prądem, postawili na rozwój i ich początkowo niewielki sklepik stawał się coraz większy. Po jakimś czasie Rapunzel stał się jednym z największych producentów z żywnością BIO. Dzisiaj spośród ich produktów niemalże każda osoba może znaleźć coś dla siebie.

Szeroka oferta obejmuje żywność, która przyda się w każdej kuchni. Spośród propozycji tej marki możemy wyróżnić szereg różnorodnych produktów spożywczych - zarówno tych, które przydadzą się podczas przygotowywania posiłków, jak i takich, które urozmaicają smak, jak i przekąsek. Ogromną popularnością cieszą się pełnowartościowe kostki warzywne Rapunzel. Opierają się one na sprawdzonym składzie i są one w pełni ekologiczne i bezpieczne. Urozmaicą one smak każdej zupy Rapunzel to również pyszne makarony, ekologiczne oleje, koncentraty pomidorowe, ketchupy, cukier waniliowy i nie tylko. W propozycji marki znajdziesz też dodatki, która urozmaicą smaki - np. ketchupy, oleje czy makarony. Do przygotowania deserów z pewnością się przyda cukier waniliowy.

Przeglądając asortyment Rapunzel, każdy miłośnik słodyczy znajdzie coś dla siebie. Smarowidła takie jak kremy orzechowe, kremy czekoladowe, musy migdałowe i nie tylko zaskoczą nawet tych, którzy poszukują wybitnych smaków. Wśród przekąsek i słodyczy warto wymienić wafle orkiszowe, czekolady Rapunzel o różnych smakach, batony, pastylki do ssania, a nawet syrop klonowy. Oferta ekologicznej żywności Rapunzel jest niezwykle szeroka i obejmuje również owsianki, orzechy, ryżej, zupy, suszone owoce czy też wino.