Poopeys

Poopeys to marka pieluch jednorazowych dla dzieci, które doskonale sprawdzają się w dzień, jak i w nocy. Zapewnią poczucie bezpieczeństwa i komfortu każdemu maluszkowi, niezależnie od wieku czy wagi. Posiadają przemyślaną konstrukcję wkładu absorbcyjnego Ultra Dry, który gwarantuje błyskawiczne wiązanie wilgoci i utrzymanie jej z daleka od skóry. Dzięki temu dziecko może cieszyć się suchą pieluszką i komfortem noszenia przez długi czas. Pieluchy marki Poopeys posiadają rewelacyjne zapięcia Super Flexi umożliwiające szybkie zakładanie pieluszki oraz jej wielokrotne odpinanie i zapinanie. Tego typu rozwiązanie pozwala rodzicom na sprawdzanie zapięcia i ewentualną korektę, która nie wpływa na wytrzymałość zapięcia.

Marka Poopeys opracowała zewnętrzną powłokę Air Max, która pozwala skórze swobodnie oddychać oraz minimalizuje ryzyko odparzeń i podrażnień. Ponadto pieluszki marki Poopeys posiadają specjalnie zaprojektowany kształt wkładu Super Comfort System, który umożliwia maksymalne dopasowanie pieluszki do anatomii dziecka.

Poopeys to rewelacyjna, godna uznania marka, która produkuje pieluchy jednorazowe dla dzieci najwyższej jakości. Wszystkie użyte do ich produkcji materiały poddawane są rygorystycznym testom laboratoryjnym. Weryfikowane są pod względem użytkowym oraz mikrobiologicznym. Te działania dają 100% pewności, iż wyprodukowane pieluchy jednorazowe są w pełni bezpieczne nawet dla najmłodszych. Nad produktami marki Poopeys pracuje wieloosobowy zespół specjalistów, którzy odpowiadają za wysoką jakość pieluszek. Potwierdzają to testy i badania konsumenckie oraz wyniki przeprowadzonych ekspertyz przez renomowane, niezależne ośrodki badawcze w Polsce i na świecie. Marka Poopeys to jedna z najlepszych firm oferujących pieluchy jednorazowe dla dzieci, które cieszą się zaufaniem milionów ludzi. Pieluchy jednorazowe Poopeys występują w trzech wariantach: midi 48 sztuk, maxi 44 sztuki oraz junior 38 sztuk.

Podaruj swojemu dziecku wszystko, co najlepsze! Produkty marki Poopeys na pewno Was zawiodą!

36 48 60 na stronę
1 produkt
36 48 60 na stronę
1 produkt