Kosmetyki naturalne Pilaten

Nie możemy znaleźć produktów spełniających kryteria.

Kosmetyki naturalne Pilaten szybko stały się niesamowicie popularne. Ta koreańska marka zasłynęła na polskim rynku stosunkowo niedawno. Po raz pierwszy pojawiła się na zagranicznym YouTube w 2015 roku i od tego czasu podbija serca użytkowniczek. W Polsce marka zrobiła się popularna w 2016 roku dzięki czarnej maseczce oczyszczającej.

Marka Pilaten jest młodą firmą, która od niedawna działa w świecie beauty. Jej głównym produktem, któremu zawdzięcza swoją popularność jest czarna maska. Pilaten Black Head to bardzo silna, głęboko oczyszczająca maska, która ma na celu „wyciągnięcie ze skóry” czarnych wągrów. Jej inwazyjne działanie zostało potwierdzone przez wiele kobiet, które tę maskę przetestowały. Niejednokrotnie można było oglądać na Instagramie czy YouTube filmiki, jak dziewczyny ściągały maskę z grymasem na twarzy. Nie zniechęciło to jednak do dalszych testów, bo maska faktycznie działa i zrobiła furorę nie tylko w sieci, ale i w domach wielu Polek.

Kosmetyki naturalne Pilaten w tym również czarna maska pasują do każdego typu cery i wiele kobiet chwali sobie jej doskonałe działanie.