Kosmetyki do pielęgnacji włosów Paul Mitchell

Nie możemy znaleźć produktów spełniających kryteria.

Kosmetyki do pielęgnacji włosów Paul Mitchell cieszą się dziś ogromną popularnością. Samo powstanie marki to efekt fantastycznej przyjaźni. Doskonały, bardzo znany w latach siedemdziesiątych fryzjer Paul Mitchell oraz specjalista od marketing Paul DeJoria z początkowym kapitałem 700 dolarów, postanowili założyć firmę. Stworzyli niepowtarzalną linię produktów, która składała się z trzech kosmetyków: Shampoo One, Shampoo Two oraz The Conditioner. Ze względu na brak funduszy zdecydowali się na minimalistyczny, czarny design, który do dziś jest rozpoznawalnym wizerunkiem marki.

Kosmetyki Paul Mitchell zostały stworzona przez pasjonatów fryzjerstwa dla fryzjerów. Twórcy podbili serca użytkowników wprowadzając profesjonalny system pielęgnacji włosów. Opierał się on na rewolucyjnej metodzie modelowania włosów oraz produkcie, który okazał się perełką wśród kosmetyków do włosów. Hair Sculpting Lotion utrwala fryzurę, dodaje struktury, objętości i nadaje się do każdego rodzaju włosów.

Ideą firmy było i właściwie jest po dziś dzień, tworzenie piękna, ulepszanie świata i przekazywanie pozytywnej energii.Kosmetyki do pielęgnacji włosów Paul Mitchell to gwaranacja najwyższej jakości.