Orphica

Orphica to marka kosmetyków opierających się na sprawdzonym i w pełni bezpiecznym składzie. Takie produkty mogą być stosowane nawet w przypadku kobiet, które borykają się z różnego rodzaju uczuleniami. Kosmetyki Orphica do pielęgnacji okolic oczu, do makijażu, do dłoni i paznokci spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających kobiet.

Marka od samego początku kładła nacisk na najwyższą jakość. Bazuje ona na naturalnych składnikach i na jej bazie tworzy skuteczne formuły, które niejednokrotnie zaskakują swoją innowacyjnością. Czerpanie inspiracji z natury, odkrywanie właściwości roślin i wykorzystywanie ich ekstraktów dają wyjątkowe efekty oraz zapewniają skuteczność działania. Orphica łączy siłę natury z najnowszą technologią i nauką. Każdy kosmetyk sygnowany marką Orphica jest przetestowany, co gwarantuje bezpieczeństwo. Firma jest obecna w ponad 35 krajach na świecie, co świadczy o ogromnym zaufaniu do kosmetyków tej marki. 

Marka posiada szeroki asortyment produktów, który co jakiś czas jest wzbogacany. Linia odżywczo-regenerująca pozwoli odpowiednio zadbać o skórę wokół oczu. Odżywki do rzęs, do brwi i serum to preparaty przygotowane z największą starannością. Linia pielęgnacyjno-koloryzująca spełni oczekiwania tych kobiet, które nawet podczas wykonywania makijażu zwracają uwagę na to, by używać kosmetyków naturalnych o bezpiecznym składzie, które jednocześnie pielęgnują. Seria anti-ageing to idealne preparaty spowalniające upływ czasu i zapewniające idealną pielęgnację oraz regenerację. Linia regenerująco-pielęgnacyjna pozwoli odpowiednio zadbać o dłonie i paznokcie, przyczyniając się do poprawy stanu skóry i gwarantując lepszy wygląd.

Wybierając kosmetyki Orphica, mamy pewność, że wybieramy sprawdzone, przetestowane, bezpieczne i niezwykle skuteczne produkty, które zapewnią wyjątkową pielęgnację.

36 48 60 na stronę
z 4 produktów
36 48 60 na stronę
z 4 produktów