Orientana

Orientana to polska marka założona w 2010 roku przez Annę Wasilewską, której życiowym celem jest produkcja w pełni naturalnych kosmetyków z azjatyckich roślin. Filozofią marki Orientana jest życie w zgodzie z naturą, dlatego wszystkie proponowane przez nią kosmetyki są w 100% naturalne. Nie zawierają w sobie parabenów, szkodliwej chemii, silikonów czy innych składników, które mogłyby być niebezpieczne dla człowieka. Ponadto kosmetyki naturalne Orientana nie są testowane na zwierzętach, a ich receptura oparta jest na azjatyckich wierzeniach i tamtejszej medycynie naturalnej.

Orientana wprowadziła na europejski rynek wiele oryginalnych produktów z unikalnymi formułami kosmetycznymi. W ofercie marki można znaleźć balsamy w kostce, ajurwedyjskie preparaty do pielęgnacji włosów, maski z tkaniny jedwabnej na twarz i pod oczy, naturalny kremy ze śluzem ślimaka oraz kosmetyki tworzące rytuał oczyszczający, których używa się głownie do skutecznego demakijażu twarzy.

Kosmetyki naturalne Orientata zawierają w sobie wosk pszczeli, kozie mleko i śluz ślimaka, a do ich produkcji stosuje się świeże ekstrakty roślinne, masła roślinne czy oleje roślinne tłoczone na zimno. Sprawdzony skład stymuluje funkcje odnowy naskórka, chronią przezd podrażnieniami, nie powodują alergii oraz wspomagają metabolizm komórek. Produkty marki Orientana to fantastyczny wybór dla osób, które pragną żyć z naturą, gdyż nawet opakowania po kosmetykach można poddać recyklingowi. Jeśli jeszcze nie wypróbowałaś naturalnych kosmetyków Orientana, nie zwlekaj dłużej!

36 48 60 na stronę
z 2 produktów
36 48 60 na stronę
z 2 produktów