Olivia Garden

36 48 60 na stronę
z 22 produktów
36 48 60 na stronę
z 22 produktów

Olivia Garden jest belgijską firmą założoną w 1968 roku. Powstała dzięki Jean i Micheline Rennette, którzy przez dłuższy czas specjalizowali się w produkcji fantastycznych akcesoriów fryzjerskich. Z początku firma zajmowała się produkcją peruk dla branży fryzjerskiej, jednak w 1973 roku powstała pierwsza linia kosmetyków Clairol. Z roku na rok oferta marki się powiększała, w firmie bardzo duży nacisk położono na rozwój technologii, dzięki czemu obecnie możemy cieszyć się wspaniałymi produktami. Pod koniec lat siedemdziesiątych mnóstwo produktów belgijskiej marki było znanych na całym świecie.

Wybór fantastycznych akcesoriów do stylizacji i pielęgnacji włosów nie jest prosty. Pokazuje to chociażby rozbudowany asortyment marki Olivia Garden. Dobrze dobrana szczotka czy grzebień nie tylko dobrze wystylizuje włosy, ale również pomoże kompleksowo zadbać o ich kondycję. Odpowiednio dobrana szczotka sprawia, że fryzura w każdej sytuacji wygląda dobrze. Olivia Garden oferuje wiele rewelacyjnych linii szczotek i grzebieni, czego przykładem są takie serie jak Pro Thermal, Healthy Hair, Ceramic +Ion, Carbon +Ion, Nano Thermic i wiele więcej. Jeśli marzysz o pięknych, lśniących, gładkich włosach, warto zaznajomić się z ofertą marki i wybrać coś odpowiedniego dla swoich włosów.

Wszystkie produkty marki Olivia Garden charakteryzują się ponadczasowym, nowoczesnym designem. Marka od wielu lat uznawana jest za synonim innowacji, a jej produkty to narzędzia wysokiej jakości. Wszystkie dostępne są w wyjątkowo korzystnej cenie, dzięki czemu możemy zadbać o swoje włosy, nie wydając na szczotkę fortuny. Olivia Garden od początku swojej działalności przejmuje się kwestią środowiska naturalnego. Dużą wagę przykłada do ekologii i ochrony środowiska, w którym żyjemy. Proekologiczne ideały marki pozostały do dzisiaj, a dobrym przykładem tego jest seria produktów „Eco-friendly”.

Warto pamiętać, że dbanie o włosy to nie tylko dobrze dobrane kosmetyki, ale także świetne narzędzia, które nie będą szkodzić ich strukturze. W naszej drogerii znajdziesz wysokiej jakości szczotki do włosów marki Olivia Garden, które z pewnością spełnią Twoje oczekiwania!