Organiczne kosmetyki Oleiq | Perfumesco

Nie możemy znaleźć produktów spełniających kryteria.

Oleiq to marka organicznych kosmetyków, które powstają z niezwykłą pasją oraz poszanowaniem środowiska. Kosmetyki te bazują na sprawdzonych, naturalnych produktach, pochodzących z organicznych, certyfikowanych upraw. Wszystkie hydrolaty i oleje marki Oleiq objęte są certyfikatem PL-EKO-07. Część z nich może się również poszczycić certyfikatem Cosmos. Hydrolaty i olejki naturalne marki Oleiq posiadają właściwości kojące i wyciszające, a ponadto doskonale utrzymują nawilżenie i odmładzają.

Hydrolaty marki Oleiq to wody kwiatowe, które posiadają niezwykłe właściwości. Mogą ich używać osoby o każdym typie cery, włosów i skóry. Działanie kosmetyków jest uzależnione od rodzaju rośliny, z jakiej są pozyskiwane. Hydrolaty mogą odświeżać, skutecznie zmniejszać opuchnięcia, rewelacyjnie koić podrażnienia, dogłębnie nawilżać, fantastycznie odżywiać, tonizować i zauważalnie wzmacniać. Hydrolaty marki Oleiq stosować można jako niezwykle skuteczny tonik do twarzy, nawilżającą mgiełkę czy bazę pod własnoręcznie wykonywane kosmetyki.

Oleje roślinne marki Oleiq to w pełni naturalne, organiczne produkty, tłoczone na zimno, co gwarantuje zachowanie cennych składników podczas procesu pozyskiwania. Stanowią one doskonałe źródło witamin i składników odżywczych charakteryzujących się wspaniałym wpływem na kondycję cery. Oleje idealnie pielęgnują włosy, paznokcie i skórę.

Roślinne oleje marki Oleiq stosuje się w formie olejku pielęgnacyjnego do twarzy, który powinien być aplikowany na lekko zwilżoną skórę, najlepiej hydrolitem tej samej marki. Olejek świetnie sprawdzi się jako baza pod makijaż, dodatek do kąpieli, serum pielęgnujące do włosów, balsam do ciała, środek do pielęgnacji paznokci i skórek oraz jako punktowe serum na powstające wypryski.

Marka Oleiq do wytwarzania swoich produktów wykorzystuje aloes, lawendę, malinę, melisę lekarską, nagietka, miętę pieprzową, ogórka, różę damasceńską, werbenę, pachnotkę, pestki czarnego bzu, pestki granatu, pestki śliwki, pestki truskawek, żurawinę i wiele innych drogocennych roślin.