Old Spice

Nie możemy znaleźć produktów spełniających kryteria.

Old Spice to marka, która założona została w 1934 roku przez Williama Lightfoot Schultza. Pierwsze oferowane produkty skierowane były do kobiet – asortyment dla mężczyzn pojawił się 3 lata później. Twórca marki był miłośnikiem statków pochodzących z epoki kolonialnej i kolekcjonował butelki, których dawniej używano na statkach do przewozu przypraw. Dziś takie statki widnieją na etykietach niektórych kosmetyków.

Marka Old Spice szybko podbiła rynek kosmetyczny w wielu krajach. Dziś to prawdziwa ikona, nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale również w Polsce. Kosmetyki Old Spice kojarzą się z doskonałą jakością i niewygórowaną ceną. W ofercie marki znajdują się takie produkty jak wody kolońskie, dezodoranty czy antyperspiranty.

Old Spice to marka, która przywodzi na myśl nowoczesność i prawdziwą męskość. To kosmetyki, na które może sobie pozwolić każdy mężczyzna. Wszystkie produkty mają unikatowe, męskie zapachy, które dodają prawdziwego orzeźwienia. Z kosmetykami Old Spice każdy mężczyzna może poczuć się pewny siebie.