Żywność dla dzieci i niemowląt Nestlé | Perfumesco

Nie możemy znaleźć produktów spełniających kryteria.

Nestlé to marka doskonale znana każdemu rodzicowi. Poszczególne kaszki, kaszki mleczno-ryżowe, kaszki ryżowe, kleiki i mleka są niezwykle chętnie wybierane ze względu na wartości odżywcze, idealnie dopasowane do potrzeb najmłodszych. Starannie opracowany skład, najwyższa jakość znana od pokoleń sprawiają, że marce Nestlé można zaufać. Podając dzieciom takie posiłki, zapewniamy im to, co najlepsze.

Marka Nestlé działa na rynku od wielu lat - jej historia sięga 150 lat wstecz. Większość produktów, takich jak kaszki, kleiki i mleka powstają na rodzimym rynku, w fabryce w Kaliszu. Każda propozycja marki Nestlé opiera się na sprawdzonym składzie. Poszczególne składniki muszą spełniać niezwykle surowe normy - zanim użyje się ich do produkcji, przechodzą nawet przez 1000 testów jakości.

Różnorodność propozycji firmy Nestlé pozwala dobrać najlepszy produkt do każdego wieku dziecka, który będzie idealny na dany etap rozwoju. Różnorodne mleka, kaszki i kleiki dostarczają do organizmu maluszka niezbędne składniki odżywcze. Mleka modyfikowane Nestlé pozwalają zadbać o prawidłowy rozwój pociechy od pierwszego dnia życia. Kleik ryżowy czy też bezglutenowy produkt zbożowy uzupełnią codzienną dietę od 4.miesiąca. Wraz z rozszerzaniem posiłków niemowlaka, rodzice mogą wybierać spośród kaszek bezglutenowych oraz glutenowych i smakowych. Bez względu na to, jakie są preferencje smakowe naszego malucha, na pewno będziemy w stanie zdecydować się na coś idealnego - kaszki Nestlé opierają się na 11 gatunkach owoców. W asortymencie Nestlé znajdują się zarówno kaszki mleczne, które po dodaniu mleka są pełnowartościowym produktem, jak i kaszki bezmleczne, które się dodaje do mleka modyfikowanego.

Skład kaszek, kleików i mleka Nestlé jest dopasowany do potrzeb zarówno niemowląt, jak i małych dzieci. Każdy maluch je uwielbia. Sięgając po takie produkty, sprawimy, że nasze pociechy będą najedzone i szczęśliwe. Kaszki, kleiki i mleka Nestlé to jakość znana od pokoleń - warto zaufać firmie z tradycjami, która od tylu lat dba o brzuszki najmłodszych.