NeoNail

Nie możemy znaleźć produktów spełniających kryteria.

Firma NeoNail specjalizuje się w produktach do pielęgnacji i stylizacji paznokci u rąk i stóp, z których korzystają zarówno profesjonaliści jak i panie do własnego użytku. Dzięki przystępnym cenom i szerokiej gamie produktów każdy może znaleźć coś dla siebie, niezależnie od swoich potrzeb.

Marka oferuje swoim klientom wszystko, co jest potrzebne do pielęgnacji i stylizacji paznokci. Od akcesoriów takich jak pędzelki czy przyborniki, przez ozdoby do paznokci, lakiery i żele UV, olejki i balsamy do skórek, na wyposażeniu gabinetów kosmetycznych kończąc. Firma podbiła serca swoich użytkowniczek świetną jakością produktów, a znane blogerki i youtuberki polecają je na swoich kanałach. Dzięki ich asortymentowi można stworzyć podstawowy manicure we własnym domu lub piękne i oryginalne zdobienie w trakcie specjalistycznych warsztatów, szkoleń i konkursów.

Prócz wyrobów do paznokci można znaleźć u nich również przybory do makijażu, takie jak gąbki do podkładu czy hennę do brwi oraz zapachowe woski i kominki.