NaturAvena

NaturAvena to producent ekologicznej i naturalnej żywności, stawiającej na pierwszym miejscu jakość. Firma kładzie nacisk na przestrzeganie najwyższych norm w każdej kategorii i bazuje na składnikach najwyższej jakości. Wszystkie propozycje sygnowane marką NaturAvena zrodziły się z pasji i zaangażowania. Taka żywność ekologiczna zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów.

NaturAvena proponuje produkty pochodzenia naturalnego i z upraw ekologicznych, dzięki którym możliwe jest zdrowe i prawidłowe odżywianie się oraz wyeliminowanie z menu wszystkiego tego, co sztuczne. Każda propozycja marki przestrzega norm jakości. Wdrożone przez NaturAvena technologie umożliwiają produkcję żywności, która charakteryzuje się odpowiednimi walorami odżywczymi, ale również smakowymi.

Nad prawidłowym zbilansowaniem żywności ekologicznej NaturAvena czuwa szereg specjalistów z zakresu dietetyki oraz technologii żywności. W asortymencie marki coś odpowiedniego dla siebie znajdą zarówno osoby, które po prostu chcą się zdrowo odżywiać, jak również ci, którzy nie jadają mięsa oraz zmagają się z różnymi chorobami i nietolerancjami pokarmowymi. Żywność pozbawiona konserwantów i barwników pozytywnie wpływa na ogólne samopoczucie i pomaga przyswajać organizmowi witaminy, minerały i składniki odżywcze.

Wśród asortymentu produktów NaturAvena można znaleźć batony proteinowe, wafle, ciastka, figi suszone, migdały słodkie, masła orzechowe, kremy orzechowe, musli, orzechy brazylijskie, orzechy włoskie, orzechy nerkowca, pieczywo chrupie, pasty warzywne, hummus, morele suszone, herbaty, białka w proszku, amarantus. Bez względu na to, czy szukasz drobnej przekąski na mniejszy apetyt, czy czegoś konkretnego, będziesz miał z czego wybierać. NaturAvena kładzie nacisk na to, by każda osoba dbająca o swoją dietę i o to, co je, miała sporo opcji do wyboru. Firma wykorzystuje zdrowe alternatywy dla tradycyjnych produktów - ksylitol i erytrytol, syropy roślinne itp. Sięgając po żywność NaturAvena, zapewniasz swojemu organizmowi wszystko to, co najlepsze.

36 48 60 na stronę
z 54 produktów
Strona
 1. NaturAvena Babcianki z cynamonem 100g
  NaturAvena Babcianki z cynamonem 100g NaturAvena
  3,89 zł
 2. NaturAvena Owsianki z żurawiną 175g
  NaturAvena Owsianki z żurawiną 175g NaturAvena
  6,49 zł
 3. NaturAvena Babcianki z żurawiną 100g
  NaturAvena Babcianki z żurawiną 100g NaturAvena
  3,89 zł
 4. NaturAvena Owsianki z czekoladą 175g
  NaturAvena Owsianki z czekoladą 175g NaturAvena
  6,49 zł
 5. NaturAvena ekologiczne Figi suszone 150g
  NaturAvena ekologiczne Figi suszone 150g NaturAvena
  8,99 zł
 6. NaturAvena chałwa migdałowa BIO 200g
  NaturAvena chałwa migdałowa BIO 200g NaturAvena
  17,99 zł
 7. NaturAvena Babcianki śmietankowe 100g
  NaturAvena Babcianki śmietankowe 100g NaturAvena
  3,89 zł
 8. NaturAvena krem orzechowy Kokosowy 340g
  NaturAvena krem orzechowy Kokosowy 340g NaturAvena
  9,99 zł
36 48 60 na stronę
z 54 produktów
Strona