NaturAvena

NaturAvena to producent ekologicznej i naturalnej żywności, stawiającej na pierwszym miejscu jakość. Firma kładzie nacisk na przestrzeganie najwyższych norm w każdej kategorii i bazuje na składnikach najwyższej jakości. Wszystkie propozycje sygnowane marką NaturAvena zrodziły się z pasji i zaangażowania. Taka żywność ekologiczna zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów.

NaturAvena proponuje produkty pochodzenia naturalnego i z upraw ekologicznych, dzięki którym możliwe jest zdrowe i prawidłowe odżywianie się oraz wyeliminowanie z menu wszystkiego tego, co sztuczne. Każda propozycja marki przestrzega norm jakości. Wdrożone przez NaturAvena technologie umożliwiają produkcję żywności, która charakteryzuje się odpowiednimi walorami odżywczymi, ale również smakowymi.

Nad prawidłowym zbilansowaniem żywności ekologicznej NaturAvena czuwa szereg specjalistów z zakresu dietetyki oraz technologii żywności. W asortymencie marki coś odpowiedniego dla siebie znajdą zarówno osoby, które po prostu chcą się zdrowo odżywiać, jak również ci, którzy nie jadają mięsa oraz zmagają się z różnymi chorobami i nietolerancjami pokarmowymi. Żywność pozbawiona konserwantów i barwników pozytywnie wpływa na ogólne samopoczucie i pomaga przyswajać organizmowi witaminy, minerały i składniki odżywcze.

Wśród asortymentu produktów NaturAvena można znaleźć batony proteinowe, wafle, ciastka, figi suszone, migdały słodkie, masła orzechowe, kremy orzechowe, musli, orzechy brazylijskie, orzechy włoskie, orzechy nerkowca, pieczywo chrupie, pasty warzywne, hummus, morele suszone, herbaty, białka w proszku, amarantus. Bez względu na to, czy szukasz drobnej przekąski na mniejszy apetyt, czy czegoś konkretnego, będziesz miał z czego wybierać. NaturAvena kładzie nacisk na to, by każda osoba dbająca o swoją dietę i o to, co je, miała sporo opcji do wyboru. Firma wykorzystuje zdrowe alternatywy dla tradycyjnych produktów - ksylitol i erytrytol, syropy roślinne itp. Sięgając po żywność NaturAvena, zapewniasz swojemu organizmowi wszystko to, co najlepsze.

36 48 60 na stronę
z 40 produktów
Strona
 1. NaturAvena krem orzechowy Kokosowy 340g
  NaturAvena krem orzechowy Kokosowy 340g NaturAvena
  9,99 zł
 2. NaturAvena Amarantus ekspandowany 110g
  NaturAvena Amarantus ekspandowany 110g NaturAvena
  5,99 zł
 3. NaturAvena chałwa migdałowa BIO 200g
  NaturAvena chałwa migdałowa BIO 200g NaturAvena
  17,99 zł
 4. NaturAvena ekologiczne Figi suszone 150g
  NaturAvena ekologiczne Figi suszone 150g NaturAvena
  8,99 zł
 5. NaturAvena Babcianki naturalne 100g
  NaturAvena Babcianki naturalne 100g NaturAvena
  3,89 zł
 6. NaturAvena witamina C w proszku 150g
  NaturAvena witamina C w proszku 150g NaturAvena
  12,49 zł
 7. NaturAvena kasza jaglana BIO 3x100g
  NaturAvena kasza jaglana BIO 3x100g NaturAvena
  4,99 zł
 8. NaturAvena ekologiczne Musli owocowe 600g
  NaturAvena ekologiczne Musli owocowe 600g NaturAvena
  11,99 zł
36 48 60 na stronę
z 40 produktów
Strona