Naturalne i ekologiczne kawy Mount Haben | Perfumesco

Nie możemy znaleźć produktów spełniających kryteria.

Marka Mount Hagen to najwyższa jakość i pełnia smaku oraz aromatu kawy. Każdy miłośnik tego napoju już po pierwszej filiżance będzie zachwycony. Producent kładzie nacisk na to, ażeby jego kawy były wyjątkowe. Każdy etap produkcji jest starannie opracowany. Firma może pochwalić się certyfikatem Fairtrade, czyli Sprawiedliwego Handlu. Oznacza to, że poszczególni plantatorzy zostali uczciwie wynagrodzeni za ich produkty. Dzięki temu mogą oni inwestować i rozwijać firmy. Mało tego, część funduszy, za które zakupione zostały poszczególne produkty to środki przeznaczone na zapewnienie rozwoju lokalnej społeczności. Plantacje, z których pochodzą ziarna przeznaczone do produkcji kawy Mount Hagen, są ekologiczne i niewielkie. Ekologiczny sposób uprawy przy zachowaniu lokalnych metod wpływa na smak i aromat. W rezultacie otrzymujemy produkt w postaci naprawdę rzadkich gatunków kawy. 

Marka Mount Hagen łączy w sobie ekologię, ale również ekskluzywność. Same opakowania produktów są niezwykle atrakcyjne. Najwyższej jakości ziarna przekładają się z kolei na smak, który jest doceniany niemalże na całym świecie. Poszczególne kawy Mount Hagen to mieszanki różnych rzadkich ziaren, które są wyjątkowe i w zbilansowany sposób ze sobą połączone. Taka kawa będzie idealna jako espresso, ale również jako podstawa do cappuccino czy latte. Producent przykłada również niezwykłą wagę do jakości i składu każdego produktu. Jest on w pełni bezpieczny, zdrowy, bez sztucznych dodatków i konserwantów. Pijąc kawę Mount Hagen, możemy być pewni, że stawiamy na pełnię smaku i aromatu oraz na produkt pochodzący ze sprawdzonego źródła, pozyskiwany odpowiednimi metodami.

Marka proponuje różne gatunki kawy - zarówno ziarnistą, jak i instant oraz rozpuszczalną. Poszczególne ziarna pochodzą z najbardziej egzotycznych zakątków kuli ziemskiej. Produkty Mount Hagen są dostępne w różnych pojemnościach. Ta ekologiczna kawa sprawdzi się też idealnie jako prezent.