Marion

Nie możemy znaleźć produktów spełniających kryteria.

Marion jest polską firmą kosmetyczną, która założona została w 1991 roku przez Waldemara Ostrowskiego. Początkowo oferowała jedynie kosmetyki do pielęgnacji włosów, ale z czasem rozszerzono ofertę o produkty do pielęgnacji ciała oraz twarzy. Dziś Marion jest w gronie liderów na polskim rynku kosmetycznym, a wszystko dzięki doskonałej jakości produktom, które dostępne są za rozsądną cenę.

Firma Marion i jej kosmetyki to gwarancja wysokiej skuteczności i zadowolenia klientów. Jej produkty zyskują coraz większą popularność również poza granicami naszego kraju – w Bułgarii, Litwie, Czechach, Słowacji i Ukrainie. Marion ma własne laboratorium chemiczne, gdzie regularnie poszerzana jest oferta dostępnych kosmetyków, odpowiadająca nowym potrzebom klientów.

Marion to firma, która stale dynamicznie się rozwija. Jej kosmetyki są całkowicie bezpieczne - przed wejściem na rynek przechodzą dokładne testy jakości oraz badania dermatologiczne. Wciąż poszerzające się grono zadowolonych klientów udowadnia, że Marion i jej produkty zasługują na uwagę.