Chusteczki nawilżane Luba | Perfumesco

Nie możemy znaleźć produktów spełniających kryteria.

Luba to prężnie rozwijająca się polska marka, której specjalizacją jest produkcja jednorazowych chusteczek i ściereczek nawilżanych. Misją marki Luba jest stworzenie innowacyjnych produktów, które zamienią przykre czynności w przyjemne nawyki. Marka oferuje wyjątkowe produkty do konkretnych zastosowań. Usuwają one w szybki i wygodny sposób wszelkie zanieczyszczenia. Marka bardzo precyzyjnie dobiera rodzaj tkaniny do opracowywanych chusteczek, w zależności od ich ostatecznego zastosowania. Produkty Luba wykonane są z najwyższą starannością pod okiem ekspertów z dziedziny biotechnologii, kosmetologii oraz weterynarii.

Zaletą produktów Luba jest fakt, że produkowane są zgodnie z dbałością o środowisko naturalne. Z tego powodu do wytwarzania chusteczek i ściereczek jednorazowych, wykorzystywane są naturalne włókniny najnowszej generacji. Przykładem jest biodegradowalny tencel bądź włóknina celulozowa, która bez najmniejszego problemu rozpuszcza się w wodzie. Ponadto marka Luba znana jest z w pełni naturalnych receptur, które są bardzo bezpieczne dla skóry człowieka. Jakość i bezpieczeństwo wszystkich produktów Luba potwierdzają systemy ISO 9001 oraz GMP. Dodatkowo marce przyznany został certyfikat BRC Global Standards for Consumer Products z najwyższą oceną, czyli A+.

Marka Luba oferuje nam wiele rewelacyjnie opracowanych chusteczek nawilżanych przeznaczonych dla gospodarstwa domowego, dzięki którym w prosty i szybki sposób możemy zadbać o dom czy mieszkanie. W ofercie znajdziemy chusteczki do kuchni, lodówki i AGD, łazienki czy drewnianych mebli. Marka Luba dba również o naszych czworonożnych przyjaciół. Z tego powodu stworzyła chusteczki nawilżane ułatwiające dbanie o właściwą pielęgnację skóry i sierści psów. Nawilżany papier toaletowy, chusteczki nawilżane dla dzieci i niemowląt oraz chusteczki do demakijażu to kolejne rewelacyjne produkty, którymi można cieszyć się dzięki marce Luba! Jeśli jeszcze nie wypróbowałaś, sprawdź je koniecznie, a na pewno się nie zawiedziesz!