Perfumy damskie i męskie Loewe

Nie możemy znaleźć produktów spełniających kryteria.

Loewe to marka pochodząca Madrytu, serca Hiszpanii, która zajmuje się produkcją torebek, odzieży skórzanej, galanterii oraz perfum od 1846 roku. Już w pierwszych latach działalności zyskała ogromną popularność nie tylko na terenie Hiszpanii, ale na całym świecie. Sama nazwa Loewe powstała 26 lat później, kiedy w firmie zaczął działać niemiecki grabarz Enrique Roessberg Loewe. Rok 1892 był dla marki przełomowy, gdyż wtedy została okrzyknięta najlepszym producentem galanterii skórzanej w Madrycie.

Zapachy na dobre zagościły w firmie dopiero w 1972 roku. Tworzone z myślą o kobietach i mężczyznach, którzy pragną czuć się świeżo i wyjątkowo. Perfumy Loewe to delikatne, słodkie, kwiatowe aromaty dla kobiet oraz ostre, dużo wyraźniejsze, niezwykle męskie zapachy dla panów, będące niesamowitym połączeniem paproci i innych roślin. Perfumy damskie i męskie Loewe to bez wątpienia wyjątkowe, wyważone, wyróżniające się aromaty z klasą. Inspirowane hiszpańską duszą, charakteryzują się wysoką jakością, elegancją, wyrafinowaniem, prostotą swoich linii zapachowych oraz szlachetnością surowców. Przy produkcji perfum damskich i męskich Loewe współpracowało wielu znanych perfumiarzy: Olivier Cresp, Emilio Valeros, Yves Cassar, Alberto Morillas, Carlos Benaim czy Celine Barel.

W latach 80. Marka Loewe zawarła umowę partnerską z koncernem Moet Hennessy Louis Vuitton, która stanowiła kolejny przełom w działalności firmy. Głośnym owocem owej współpracy były damski zapach Aire Loewe oraz męski Esencia de Loewe, które stały się niezwykłymi klasykami czasów obecnych.