Preparaty do prania i płukania tkanin Lenor | Perfumesco

36 48 60 na stronę
1 produkt
36 48 60 na stronę
1 produkt

Lenor to marka wyjątkowych płynów do płukania tkanin oraz preparatów do prania. Jest ona doskonale znana i obecna na rynku od wielu lat. Produkty Lenor od dawna budzą zachwyt i nie sposób pomylić ich z żadnymi innymi. Obok tak wyjątkowego i świeżego zapachu nie sposób przejść obojętnie. Firma nieustannie wprowadza na rynek nowe propozycje, by wychodzić naprzeciw oczekiwaniom. Wśród takich produktów, każda osoba znajdzie dla siebie dokładnie taki zapach, jakiego szuka.

Płyny do płukania Lenor sprawiają, że ubrania pachną wyjątkowo. Świeżość utrzymuje się niezwykle długo, a kompozycje zapachowe spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Marka proponuje zarówno delikatne aromaty, jak i nieco bardziej intensywne. Seria Lenor Parfum Des Secrets wyróżnia się niezwykłą zmysłowością, trwałością i charakterem. Produkty z tej linii są bardzo konkretne i niepodobne do żadnych innych. Lenor dba również o potrzeby najmłodszych - z tego też względu wypuścił płyn do płukania idealny dla niemowląt i osób o skórze wrażliwej, który nie zawiera alergenów.

Specjalne perełki zapachowe do prania to innowacyjny produkt, który zapewnia świeżość na wiele tygodni, ale również i miękkość. Marka zadbała o potrzeby wszystkich klientów, stąd też ogromny wybór zapachów - począwszy od tych dobrze znanych, kojarzonych z produktami Lenor, poprzez zupełnie nowe, niezwykle intensywne.

Marka posiada w swym bogatym asortymencie również kapsułki do prania zapewniające olśniewającą czystość, świeżość oraz miękkość. Po zastosowaniu kapsułek Lenor, ubrania będą nieskazitelnie czyste, ale również przyjemne w dotyku. Kiedy je założysz, to poczujesz świeżość i niezwykłą miękkość.

Wybierając produkty do prania i płukania marki Lenor, masz gwarancję najlepszej jakości, sprawdzonego składu i przede wszystkim wyjątkowego zapachu, który umili Ci każdy dzień.