Naturalne kosmetyki Le Petit Prince | Perfumesco

Nie możemy znaleźć produktów spełniających kryteria.

„Mały Książę” to światowy fenomen, ponadczasowa opowieść, w której głównym bohaterem jest książę żyjący na planecie z trzema wulkanami, adorujący pewną wymagającą różę. Książka autorstwa Antoine de Saint-Exupery przetłumaczona została na 300 języków, na całym świecie sprzedano ją aż w 200 milionach egzemplarzy, a w samej Francji w 14 milionach egzemplarzy. Od 1943 roku przeczytało ją ponad 400 milionów osób, a film na Netflixie zyskał aż 30 milionów widzów. „Mały Książę” jest cudowną lekturą, która zawiera wiele cennych przesłań życiowych. Po jej lekturze zmienia się całkowicie światopogląd oraz postrzeganie wielu rzeczy. 

Nic więc dziwnego, że książka ta stała się inspiracją do stworzenia wyjątkowej marki, która oferuje naturalne i organiczne kosmetyki dla najmłodszych. Produkty Le Petit Prince opierają się na poszanowaniu przyrody. Wszystkie kosmetyki bazują wyłącznie na naturalnych składnikach. Głównym składnikiem produktów marki Le Petit Prince jest nagietek, a właściwie olej z jego kwiatów. Charakteryzuje się właściwościami nawilżającymi, łagodzącymi i antyzapalnymi. Właściwości nagietka znane były już starożytnym Grekom i cywilizacjom arabskim. Współcześnie nagietek nadal poddaje się szczegółowej analizie, opracowywanej przez naukowców. 

Marka Le Petit Prince posiada certyfikat, nadany w styczniu 2007 roku, od organizacji „Cosmos Organic”, który jest obowiązkowy dla wszystkich kosmetyków BIO. Przyznawany jest wyłącznie preparatom najwyższej jakości, które wytworzone zostały z najlepszych, starannie dobranych składników pochodzących wyłącznie z zaufanych źródeł. 

W ofercie marki Le Petit Prince znajdziemy wiele ciekawych kosmetyków, które bez obaw mogą być stosowane u malutkich dzieci. Marka proponuje delikatny płyn do kąpieli, który myje i chroni subtelną skórę dziecka już od pierwszych dni jego życia. Bezpieczny szampon dokładnie myje niemowlęce włoski, natomiast ochronny krem pieluszkowy zapobiega podrażnieniom i zaczerwienieniom. W asortymencie Le Petit Prince znajdziemy również ochronne mleczko do ciała, olejek do masażu, czy spray przeciw komarom, który przydaje się szczególnie latem. Wszystkie kosmetyki Le Petit Prince z łatwością zakupicie w naszej drogerii internetowej!