Kosmetyki Lavera

Nie możemy znaleźć produktów spełniających kryteria.

Lavera to niemiecka firma zajmująca się produkcją w pełni naturalnych kosmetyków. Firma powstała w 1987 roku nieopodal Hanoweru, a założył ją Thomas Haase. Mężczyzna od dziecka cierpiał na atopowe zapalenie skóry, co wymusiło na nim eksperymentowanie z nietypowymi metodami pielęgnacji ciała. Jedynym wyjściem, jakie znalazł, były kosmetyki pochodzenia naturalnego.

Kosmetyki Lavera są w pełni naturalne. 100% ich składu stanowią składniki roślinne, które w większości uprawiane są na ekologicznych plantacjach. Kosmetyki Lavera nie zawierają w sobie sztucznych barwników, surowców pochodzących z ropy naftowej, konserwantów i aromatów. Ich produkcja odbywa się zgodnie z wszelkimi wytycznymi, jakie obowiązują kosmetyki naturalne. W ofercie firmy Lavera można znaleźć serię Neutral, która oferuje całościowy program pielęgnacji skóry alergicznej czy też serię Baby & Kinder Neutral przeznaczoną do alergicznej i szczególnie wrażliwej skóry dzieci i niemowląt.

Kosmetyki Lavera zawierają w sobie naturalne roślinne liposomy skutecznie redukujące zmarszczki lub kwasy hialuronowe będące rewelacyjnym nawilżaczem skóry. Produkty marki Lavera charakteryzują się bardzo długim działaniem. Działają dłużej niż niejeden kosmetyk konwencjonalny i stanowią bardzo silną konkurencję, gdyż skóra otrzymująca naturalne substancje, odnawia swój system obronny i naturalne systemy naprawcze! Jeśli szukasz doskonałych produktów, które sprawdzą się na Twojej wrażliwej skórze, kosmetyki Lavera są rewelacyjnym pomysłem nie tylko dla Ciebie, ale również dla Twojego dziecka!