Lavera

Lavera to niemiecka firma zajmująca się produkcją w pełni naturalnych kosmetyków. Firma powstała w 1987 roku nieopodal Hanoweru, a założył ją Thomas Haase. Mężczyzna od dziecka cierpiał na atopowe zapalenie skóry, co wymusiło na nim eksperymentowanie z nietypowymi metodami pielęgnacji ciała. Jedynym wyjściem, jakie znalazł, były kosmetyki pochodzenia naturalnego.

Kosmetyki Lavera są w pełni naturalne. 100% ich składu stanowią składniki roślinne, które w większości uprawiane są na ekologicznych plantacjach. Kosmetyki Lavera nie zawierają w sobie sztucznych barwników, surowców pochodzących z ropy naftowej, konserwantów i aromatów. Ich produkcja odbywa się zgodnie z wszelkimi wytycznymi, jakie obowiązują kosmetyki naturalne. W ofercie firmy Lavera można znaleźć serię Neutral, która oferuje całościowy program pielęgnacji skóry alergicznej czy też serię Baby & Kinder Neutral przeznaczoną do alergicznej i szczególnie wrażliwej skóry dzieci i niemowląt.

Kosmetyki Lavera zawierają w sobie naturalne roślinne liposomy skutecznie redukujące zmarszczki lub kwasy hialuronowe będące rewelacyjnym nawilżaczem skóry. Produkty marki Lavera charakteryzują się bardzo długim działaniem. Działają dłużej niż niejeden kosmetyk konwencjonalny i stanowią bardzo silną konkurencję, gdyż skóra otrzymująca naturalne substancje, odnawia swój system obronny i naturalne systemy naprawcze! Jeśli szukasz doskonałych produktów, które sprawdzą się na Twojej wrażliwej skórze, kosmetyki Lavera są rewelacyjnym pomysłem nie tylko dla Ciebie, ale również dla Twojego dziecka!

36 48 60 na stronę
z 42 produktów
Strona
36 48 60 na stronę
z 42 produktów
Strona