Lavazza

36 48 60 na stronę
z 4 produktów
36 48 60 na stronę
z 4 produktów

Lavazza to marka, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Kawa Lavazza jest znana każdemu miłośnikowi tego czarnego napoju. Obecnie kojarzy się ona z najwyższą jakością, pełnią smaku i starannie dobranymi ziarnami. Nawet najbardziej wymagający fani kawy, zachwycają się Lavazzą i utożsamiają ją z niepowtarzalnym smakiem.

Historia Lavazzy sięga 120 lat wstecz. Dla firmy od samego początku niezwykle ważna była pasja, nieustannie dążenie do doskonałości oraz patriotyzm. Lavazza przechodziła przez liczne przemiany, natomiast pasję i perfekcjonizm do dzisiaj widać w każdym produkcie. Firma kieruje się założeniem zrównoważonego rozwoju i zawsze wspiera rozwój państw na terenie, których prowadzi działalność.

Szeroka oferta kaw Lavazza obejmuje wielu rodzajów produktów, które cechują się najwyższą jakością. Lavazza jest obecnie jednym z największych i głównych producentów kawy we Włoszech. Kawę tej marki eksportuje się na cały świat w niebagatelnej ilości, sięgającej aż 4 tysięcy ton każdego roku. Wyjątkowy aromat i smak oraz najwyższa jakość znajdują uznanie w oczach kawoszy w praktycznie każdym kraju na świecie. Lavazza to marka kojarząca się z klasą i z prawdziwą kawą, która jest prawdziwą ucztą dla zmysłów.

Spośród szerokiego asortymentu kaw Lavazza każda osoba znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Kawa ziarnista Lavazza to wyjątkowa mieszanka arabiki i robusty, a więc łagodności i ostrości. Wychodzi z tego innowacyjne połączenie. W poszczególnych odmianach kawy Lavazza łączy się wiele odmian ziaren, a efekt jest zawsze wyjątkowy. Każda propozycja Lavazzy smakuje inaczej, charakterystycznie i niespotykanie. Taka kawa sprawdzi się na każdą okazję.

Spośród produktów marki Lavazza coś odpowiedniego dla siebie mogą znaleźć zarówno wielbiciele ostrzejszych smaków, jak i tych łagodniejszych. Lavazza proponuje opcje idealne do różnych ekspresów - kolbowych, przelewowych, do zaparzarek i nie tylko. Bez względu na to, czy jesteś fanem mocnego espresso, czy czegoś nieco słabszego, masz szerokie pole do popisu, jeśli chodzi o wybór.