Lab4Baby

Lab4Baby to marka powstała z inicjatywy firmy ALG Pharma, której głównym celem było wynalezienie i wyprodukowanie jak najbezpieczniejszych i najskuteczniejszych kosmetyków dla dzieci. Wiele lat starań, badań i opracowań pozwoliło firmie na stworzenie wspaniałej linii dermokosmetyków, która stała się fantastyczną alternatywą dla wielu świeżo upieczonych rodziców dokonujących w pełni świadomego i lepszego wyboru dla swoich dzieci.

W ofercie marki Lab4Baby znaleźć można trzy wysokiej jakości innowacyjne produkty, będące rewelacyjną alternatywą dla typowych, dostępnych w sklepach kosmetyków i produktów, które nie zawsze mają skład odpowiedni dla delikatnej skóry niemowlaka. H2O Wipes to ultra delikatne chusteczki nawilżane oparte na działaniu czterech składników pochodzenia naturalnego. Czysta woda z ekstraktem z pestek grejpfruta, naturalną witaminą C i gliceryną doskonale oczyszczają i wygładzają delikatną skórę maluszka. Chusteczki H2O wipes zostały stworzone w trosce o pielęgnację skóry niemowląt i dzieci. Ich formuła minimalizuje ryzyko powstawania alergii oraz skłonności do podrażnień. Kolejnym produktem jest maść ochronna zawierająca pantenol, który doskonale chroni skórę przed odparzeniami pieluszkowymi. Produkt wzbogacony został o olej migdałowy, lanolinę, witaminy A oraz E, a także ekstrakt z rumianku. Ostatnim produktem marki Lab4Baby jest D3 baby kap, rewelacyjny suplement diety z witaminą D3, którą podaje się dzieciom od 1. dnia życia. D3 baby kap to produkt w postaci kropli, który ułatwia prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego dziecka i wspomaga wchłanianie wapnia oraz fosforu.

Produkty lab4Baby to najlepszy wybór dla Twojego dziecka! Ich skład został przygotowany z troską o bezpieczeństwo najmłodszego członka społeczeństwa. Składniki użyte w przygotowaniu tych wyjątkowych produktów wybrane zostały dla najlepszej ochrony skóry maluszka. Maść, chusteczki oraz witamina D3 posiadają hypoalergiczne formuły wzbogacone dobroczynnymi olejkami, witaminami i ekstraktami.

36 48 60 na stronę
z 2 produktów
36 48 60 na stronę
z 2 produktów