Kret

Nie możemy znaleźć produktów spełniających kryteria.

Marka Kret istnieje na polskim rynku od ponad 40 lat. Doświadczenie i ciągły rozwój sprawia, że Kret oferuje konsumentom wyłącznie sprawdzone, wysokiej jakości produkty. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, marka Kret dba nie tylko o udrażnianie rur, ale również o czystość w naszych toaletach. Wszystkie produkty Kret pozwalają uzyskać odpowiednie efekty przy maksymalnej oszczędności naszego czasu.

Preparaty Kret tworzone są w laboratoriach Global Cosmed Group, gdzie wykorzystywane są najnowsze technologie pozwalające na tworzenie i stałe unowocześniane produktów do udrażniania i pielęgnacji WC. Marka Kret, choć pracuje nad silnie żrącymi środkami, doskonale wie, jak ważna jest dbałość o środowisko naturalne, w którym żyje człowiek. Z tego względu marka stara się ciągle udoskonalać receptury swoich preparatów, by jak najmniej niekorzystnie wpływały na środowisko. Kret nie spoczywa na laurach – nieustannie dąży do doskonałości, redukując i eliminując niebezpieczne związki chemiczne dla człowieka i środowiska.

Atutem produktów marki Kret jest fakt, że na każdym opakowaniu znajdziemy rzetelne informacje dotyczące użytkowania danego preparatu. Marka czuje się odpowiedzialna za informowanie użytkowników o wszystkich aspektach związanych z korzystaniem z chemii gospodarczej. Ponadto marka Kret przygotowała specjalną bazę wiedzy dla osób, którym środowisko naturalne jest szczególnie bliskie.

W ofercie firmy znajdziemy trzy różne linie, które z pewnością zadowolą wszystkich konsumentów. Pierwsza z nich to preparaty udrażniające. Należą do nich przede wszystkim granulki do udrażniania, żele, płyny do udrażniania i dezynfekcji rur czy specjalistyczne produkty do kuchni i łazienki. Marka oferuje linie środków do WC, wśród których znajdują się kostki do WC, żele, kostki do spłuczki czy uniwersalne chusteczki czyszczące do toalety. Ostatnią linią są produkty Kret Bio, idealne dla osób, które szczególnie chcą dbać o środowisko.